DARMOWA WYSYŁKA powyżej 260Zł

Pielęgnacja włosów - NATAVA

Zafunduj swoim włosom najlepszą pielęgnację i wybierz z szerokiej oferty e-shopu Bioróża dokładnie to, czego potrzebujesz - szampony do wszystkich rodzajów włosów, do włosów łamiących się, nawilżające, ale również przyspieszające wzrost lub te zawierające chininę.

Zobacz więcej
Izabela odpowie na Twoje pytania

Pon. – pt. 8:30 - 16:00
Szybki kontakt
Pokaż filtry

Zafunduj swoim włosom najlepszą pielęgnację i wybierz z szerokiej oferty e-shopu Bioróża dokładnie to, czego potrzebujesz - szampony do wszystkich rodzajów włosów, do włosów łamiących się, nawilżające, ale również przyspieszające wzrost lub te zawierające chininę. Oferujemy różnego rodzaju poszukiwane produkty regeneracyjne, takie jak odżywki i maski na porost włosów lub poprawiające ich strukturę. Jeśli marzysz o większej zmianie, wypróbuj farby do włosów z zawartością kolagenu i keratyny. Do idealnej stylizacji użyj lakieru do włosów, dzięki któremu szybko i łatwo utrwalisz każdą fryzurę.

Znajdź markę kosmetyków, która będzie Ci najbardziej odpowiadać. Do ulubionych marek e-shopu Bioróża należą Aroma, Alteya Organics, TianDe.

vlasová kozmetika