BEZPŁATNA WYSYŁKA powyżej 260zl

Własne magazyny

Własne magazyny - szybkość i pewność dostaw

Aktywnie pracujemy nad tym, aby Twoje zakupy były jak najbardziej wygodne i wartościowe. Doskonale rozumiemy, że szybkość i niezawodność dostaw to priorytet i cały nasz zespół logistyczny wyznaje tę zasadę.

Szybkość wysyłki jako zobowiązanie

Zamów przed godziną 12:00 - zamówienia, które dostarczysz do nas przed godziną 12:00 opuszczają nasz magazyn jeszcze tego samego dnia. Rozmieszczenie naszych pracowników na magazynie oraz sprawny system realizacji zamówień pozwalają nam na szybką reakcję na Państwa zapytania.

Zamówienia po godzinie 12:00 - w przypadku zamówień złożonych po godzinie 12:00 jesteśmy gotowi zapewnić ich wysyłkę następnego dnia roboczego.

W ten sposób mamy pewność, że Twoje ulubione produkty dotrą do Ciebie najszybciej jak to możliwe. A wszystko dlatego, że wierzymy, że jakość obsługi to nie tylko doskonałe produkty, ale także to, jak sprawnie i szybko możemy je dostarczyć do Twojego domu.

„Watchdog” – informacja o dostępności produktów

To unikalne narzędzie pozwala na automatyczne otrzymywanie informacji o dostępności konkretnych produktów bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail.

 • Szybka reakcja - wystarczy jedno kliknięcie, a „Watchdog” powiadomi Cię e-mailem, gdy tylko produkt pojawi się ponownie na magazynie, dzięki czemu możesz natychmiast zareagować i zakupić żądany produkt.
 • Personalizacja - otrzymujesz tylko te powiadomienia, które są dla Ciebie istotne, ponieważ aktywujesz "Watchdog" tylko dla tych produktów, które Cię interesują.
 • Bez zobowiązań - otrzymywanie powiadomień nie zobowiązuje Cię do żadnego zakupu. Służy jedynie do poinformowania Cię o uzupełnieniu zapasów produktu.

Pakujemy ekologicznie

Bioruža ma podejście ekologiczne, dlatego zwracamy uwagę na to, jak przetwarzamy i dostarczamy Twoje zamówienia.

 • Ponowne wykorzystanie opakowań – jesteśmy zwolennikami koncepcji „zero waste” i dlatego dążymy do maksymalizacji ponownego wykorzystania kartonów i innych materiałów opakowaniowych, które trafiają do naszej firmy.
 • Oszczędzamy kartony – proaktywnie komunikujemy się z firmami na naszym terenie, aby przejąć materiały opakowaniowe, które w przeciwnym razie wylądowałyby na wysypisku śmieci. Takie podejście nie tylko oszczędza środowisko, ale także umożliwia bardziej efektywne wykorzystanie dostępnych materiałów.

Przesyłki staramy się pakować w taki sposób, aby każdy karton i inny materiał opakowaniowy były ponownie wykorzystywane. Będzie nam miło, jeśli wesprzecie nasze działania na rzecz ponownego wykorzystania materiałów opakowaniowych. Jeśli masz firmę posiadającą resztki materiałów opakowaniowych, których chcesz się pozbyć i jesteś z Żyliny, nie wahaj się z nami skontaktować. Chętnie przyjmiemy od Państwa kartony, pudła czy wypełniacze, które wykorzystujemy przy pakowaniu produktów na zamówienia klientów.

Dlaczego jest to dla Ciebie ważne?

 • Własne magazyny = gwarancja szybkiej dostawy
  Własne magazyny pozwalają nam szybko zrealizować Twoje zamówienie i zapewnić, że jak najszybciej trafi ono do Ciebie. Z chwilą naciśnięcia przycisku „Zamów” cały nasz zespół rusza do działania, mając jeden cel – dostarczyć Twoje zamówienie do Ciebie w jak najkrótszym czasie. Gwarantujemy dostawę w ciągu 3 dni roboczych, jednak często zdarza się, że jesteśmy szybsi.
 • Kontrola zapasów towaru
  Nasza wewnętrzna platforma jest bezpośrednio zsynchronizowana ze stanem zapasów w magazynie, dzięki czemu zawsze widzisz dokładne dane. Mamy bezpośredni wgląd w dostępność produktów, aby jak najdokładniej informować Cię o ich dostępności. Oznacza to, że gdy produkt znajduje się w magazynie, faktycznie go posiadamy i odwrotnie, gdy produkt jest oznaczony jako niedostępny, niestety nie mamy w tym momencie możliwości jego wysyłki. Jeśli produkt, który chcesz kupić, jest obecnie niedostępny, zapewniamy możliwość wysłania powiadomienia, gdy tylko produkt pojawi się ponownie w sprzedaży, za pomocą „watchdoga”.
 • Bezpieczne opakowanie
  Twoje zamówienia są nie tylko realizowane szybko, ale także starannie i bezpiecznie pakowane. Nasi pracownicy są przeszkoleni w zakresie praktyk pakowania, a do zabezpieczenia każdego zamówienia stosujemy ekologiczne, a jednocześnie mocne materiały opakowaniowe.
 • Ciągłe doskonalenie w oparciu o Twoją opinię
  Wierzymy w proces ciągłego doskonalenia i Twoja opinia jest dla nas niezwykle ważna. Twoje opinie i doświadczenia związane z procesem zamawiania i dostawy pomagają nam udoskonalać i wprowadzać innowacje w naszych usługach i procesach.

Cenę wysyłki możesz sprawdzić tutaj.

Zaufały nam duże marki

W obszarze dystrybucji i produkcji naszych produktów zbudowaliśmy dobrą opinię nie tylko wśród klientów indywidualnych, ale także w obrębie dużych sieci i korporacji. Nasze metody pakowania i dostawy otworzyły nam drzwi do współpracy z dużymi markami w sprzedaży detalicznej i hurtowej

Marki, które nam zaufały:

 • Drogerie Market DM,
 • 101 Drogerii,
 • Coop Jednota,
 • Kaufland

...i wiele innych.

Jako wyłączni dostawcy i producenci naszych produktów zdobyliśmy bogate doświadczenie w zakresie zamówień hurtowych i logistyki, co pozwala nam sprawnie realizować nawet duże zamówienia. Nasze możliwości konfekcjonowania i logistyki są w stanie obsłużyć nawet duże zamówienia, które wysyłane są na paletach, zapewniając tym samym płynną dostawę nawet przy dużych ilościach towaru. Współpraca ta jest nie tylko odzwierciedleniem doskonałego stanu naszych produktów, ale także naszej zdolności do spełniania, a nawet przekraczania oczekiwań w zakresie dostaw i logistyki.

Pakujemy pudełka na prezenty

Z dbałością o szczegóły przygotowujemy kosmetyczne opakowania upominkowe na Święta Bożego Narodzenia i inne uroczystości. Jeśli szukasz idealnych niespodzianek dla swoich bliskich, postaramy się stworzyć różne pakiety kosmetyków, które będą idealne na prezent dla bliskiej Ci osoby.

 • Materiały - stosujemy odpowiednio mocne i bezpieczne pudełka zabezpieczające produkty w czasie transportu.
 • Indywidualne podejście - każda paczka pakowana jest ręcznie i z dbałością o każdy szczegół.
 • Detale - dodajemy ozdoby takie jak kokardki, metki, które są zgodne z zawartością opakowania prezentowego.

Program lojalnościowy
Program lojalnościowy

Nagradzamy każdą recenzję produktu.

Porada eksperta
Porada eksperta

Dostarczamy najwyższej jakości usługi i produkty.

Niezawodność dostawy
Niezawodność dostawy

Przy zakupach powyżej 260zł otrzymasz od nas bezpłatną wysyłkę.

Nasza produkcja
Nasza produkcja

Tworzymy dla Ciebie produkty wysokiej jakości

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka

przy zakupie powyżej 260zl.

Satysfakcja gwarantowana
Satysfakcja gwarantowana

Czy to nie pasuje? Oddaj to.

Porada eksperta
Porada eksperta

Chętnie doradzimy Państwu w wyborze.

Nagroda za recenzję
Nagroda za recenzję

Recenzja = aż do 2zł zwrotu.