Darmowa dostawa od 200zł

Radoslav Conev założył firmę Bioůži w 2017 roku. Jednak pomysł założenia Bioůži nie pojawił się sam. Rado urodził się z matki pochodzącej ze Słowacji i ojca, który pochodzi ze Słowacji Bułgarska Dolina Róż w pobliżu Kazanłyku, i tak poszedł w ślady swojej rodziny i wezwanie twoich przodków i poświęcił swoją karierę bułgarskim różom i powstającym z nich unikalnym kosmetykom.

Od samego początku w Biorůž poświęciliśmy się wyszukiwaniu, selekcji idystrybucja marek wysokiej jakości bułgarski różowe kosmetyki, aby sprowadzić ten rzadki kwiat i jego właściwości pielęgnacyjne na Słowację i do Czech. Z biegiem lat nasze portfolio powiększyło się przez wiele innych unikalnych marek. Dzięki naszemu doświadczeniu z wysokiej jakości kosmetykami naturalnymi, stopniowo wspinaliśmy się w górę łańcucha produkcyjnego aż do poszczególnych surowców: suszone zioła, hydrolaty, olejki i olejki eteryczne i inne. Potrafimy rozpoznać ich jakość, wybrać najlepsze zbiory i produkty oraz dostarczyć je innym producentom na rynku czeskim pod naszą zaprzyjaźnioną marką Herbilia.

Dzięki temu jesteśmy w Bioůžu doświadczenie w dziedzinie kosmetyków i składników kosmetycznych zostali ekspertami ds Ochrona skóry. Teraz pozostaje tylko ostatni krok. Chcielibyśmy zapewnić Czechom i Słowacji coś, czego brakuje naszemu dorzeczu: Oryginalna czeska i słowacka naturalna pielęgnacja zdrowia i urody.

Dzięki produktom z naszej pracowni będziesz mógłdbać o zdrowieod wewnątrz za pomocą unikalnych suplementy diety oraz o piękno Twojej skóry, włosów i paznokci dzięki naszym kosmetyki naturalne.

Za każdym razem, gdy opracowujemy nowy produkt, myślimy o tym, czego brakuje nam na półce kosmetycznej lub w arsenale żywieniowym i co możemy wyprodukować dla siebie i dla Ciebie w Czechach czy na Słowacji. Ważne jest dla nas nie tylko stosowanie produktów pochodzenia naturalnego, ale także produktów, które nie przemierzają pół świata do naszych domów. Wraz z naszym zespołem starannie wybieramy te dla Ciebie najwyższej jakości surowce i składniki roślinne z naciskiem na ich skuteczne składniki i fakt, że dostarczasz swojemu organizmowi tylko to, czego potrzebuje.

Tak narodziły się nasze dwie marki:

Hrotlife

Przedstawiamy projekt Hrotlife.

W medycynie klasycznej często brakuje kompleksowego spojrzenia na problemy, a człowiek wpada w niekończący się cykl gonitwy za lekarzami. Osoby (młode i stare), które zlekceważyły ​​profilaktykę zdrowotną i chcąc nie chcąc znalazły się w ślepym zaułku.

Projekt Hrotlife inspirowany jest alpejską przyrodą, gdzie wszystkie żywe stworzenia muszą przystosować się do trudnych warunków, aby przetrwać.Stresujące życie w miastach chociaż nie zagraża bezpośrednio naszemu życiu, ale niekorzystnie wpływa dla naszego zdrowia. Jeśli jesteśmy ślepi na sygnały naszego organizmu, łatwo możemy znaleźć się w sytuacji, z której trudno będzie znaleźć wyjście. Adaptogeny i grzyby to wyraźny sposób na wzmocnienie organizmu w walce ze stresem i pułapkami „szybkiego” trybu życia.

Proponujemy nową koncepcję dodatków, które na razie pojawiają się tutaj sporadycznie. Chcemy przybliżyć Ci te naturalne adaptogeny, abyś mógł odkryć w sobie to, co nieznane.

Tylko to znajdziesz u nas najwyższej jakości akcesoria. Jesteśmy w ścisłym kontakcie z producentami i regularnie testujemy wszystkie sprzedawane przez nas produkty. Wybieramy wysokiej jakości dostawców i produkty z rolnictwa biodynamicznego lub dzikiego, ale zrównoważonego pozyskiwania bezpośrednio w lasach.

 

Venoc - Naga natura

Wierzymy w dbanie o to, co na zewnątrz mniej znaczy czasem więcej. Wierzymy, że wystarczy dać skórze to, czego potrzebuje, a nie dodatkową molekułę. I wierzymy w swobodę łączenia idealnej synergii roślin. Dlatego stworzyliśmy Venoc, z którym możesz zadbaj o swoją urodę prosto, celowo i naturalnie.

Tworząc produkty do Twojej pielęgnacji Venoc, starannie dobieramy nie tylko ich skład, roślinę, z której powstanie Twój balsam czy olejek, ale również pochodzenie, jakość i czystość poszczególnych ekstraktów.

Naszym celem jest zrównoważony rozwój od produkcji po codzienną rutynę.

Podaruj swojej skórze i włosom czystą czesko-słowacką naturalną pielęgnację.