Darmowa wysyłka powyżej 260 zł

TEREZIA

Podstawą każdego z naszych produktów jest wysokiej jakości surowiec. Ponieważ produkujemy suplementy diety, które naprawdę mają coś do zaoferowania i pomogą ludzkiemu organizmowi, surowiec jest logicznie najważniejszą rzeczą, której poświęcamy maksimum troski. Każdy naturalny surowiec, którego używamy do naszych produktów, pochodzi od długoletnich sprawdzonych dostawców z Czech, krajów UE czy Syberii.

W naszych suplementach diety zawsze znajdziesz cały grzyb, zachowując wszystkie zawarte w nim substancje w optymalnych dla ludzkiego organizmu proporcjach. Odwrotnym podejściem jest ekstrakcja. Co się dzieje podczas ekstrakcji? Dzięki niemu z grzyba pozyskuje się tylko jedną substancję (np. betaglukan), a inne są niepotrzebnie tracone. Na przykład nasz 100% suszony boczniak zawiera nie tylko beta-glukany, ale także m.in. lowastatyna, błonnik grzybowy, witaminy B, D, C i K, pierwiastki śladowe (miedź, selen i jod), których działanie wzajemnie się wspomaga. Podczas wydobycia pozbawilibyśmy klientów tych cennych substancji.

Wszystkie nasze suplementy diety posiadają Certyfikat Bezpieczeństwa Zdrowotnego wydany przez Państwowy Instytut Zdrowia w Pradze. Chociaż ten certyfikat nie jest dla nas warunkiem wprowadzenia produktu na rynek, oczywistym podejściem jest dla nas uzyskanie potwierdzenia od niezależnej, renomowanej instytucji, że nasze produkty są bezpieczne.

Izabela odpowie na Twoje pytania

Pon. – pt. 8:30 - 16:00
Szybki kontakt
Pokaż filtry