DARMOWA WYSYŁKA powyżej 260Zł

Szampony do włosów

Szybko i łatwo uzyskaj piękne i zdrowo wyglądające włosy. Wybierz z naszej oferty szampon na nurtujący Cię problem - szampon do włosów bez objętości, suchych i zniszczonych, przetłuszczających się, przeciwłupieżowy lub przeciw wypadaniu. 

Zobacz więcej
Izabela odpowie na Twoje pytania

Pon. – pt. 8:30 - 16:00
Szybki kontakt
Pokaż filtry

Szampony do włosów można podzielić na kilka kategorii

Oto trzy możliwe kategorie:

1. Według rodzaju włosów: Szampony do włosów są często przeznaczone do określonych rodzajów włosów. Na przykład istnieją szampony do włosów suchych, szampony do włosów tłustych, szampony do włosów cienkich, szampony do włosów farbowanych, szampony do włosów zniszczonych itp.
2. Ze względu na skład: Szampony do włosów różnią się także składem. Istnieją naturalne szampony na bazie ekstraktów roślinnych, szampony zawierające keratynę lub kolagen wzmacniające włosy, szampony ze składnikami przeciwzapalnymi do wrażliwej skóry głowy, szampony bez siarczanów i silikonów i wiele innych.
3. Ze względu na przeznaczenie: Szampony do włosów można podzielić również ze względu na przeznaczenie. Są to szampony, które służą do mycia włosów, szampony o działaniu regenerującym do odbudowy i nawilżenia włosów, szampony przeciwłupieżowe, szampony z filtrami UV chroniące włosy przed działaniem promieni słonecznych i wiele innych.

Szybko i łatwo uzyskaj piękne i zdrowo wyglądające włosy. Wybierz z naszej oferty szampon na nurtujący Cię problem - szampon do włosów bez objętości, suchych i zniszczonych, przetłuszczających się, przeciwłupieżowy lub przeciw wypadaniu. Zyskaj większą objętość lub wesprzyj szybki wzrost włosów i popraw ich ogólną kondycję. W sklepie internetowym Bioróża znajdziesz również szampony chininowe, szampony z olejkiem różanym, suche szampony czy szampony dla dzieci naszych ulubionych marek Aroma, TianDe, Yoghurt of Bulgaria czy Alteya Organics.