Darmowa dostawa od 200zł

Witamy w naszym e-sklepie z kosmetykami naturalnymi i organicznymi!

Czy słyszałeś o naszym programie lojalnościowym? Jest to dla nas sposób na podziękowanie za zamówienie, lojalność i opinie na temat zakupionych produktów.

Nasz program wynagradza Cię za każdą dokonaną przez Ciebie recenzję, nawet ustną. Zdobędziesz punkty, które mają wartość finansową i możesz je wykorzystać przy kolejnym zamówieniu.

Wiemy, że masz wiele możliwości wyboru miejsca, w którym robisz zakupy, dlatego chcemy mieć pewność, że wiesz, jak bardzo Cię doceniamy. Dołącz do naszego programu lojalnościowego już dziś i zacznij zdobywać nagrody za to, co już kochasz – zakupy u nas.

Co to jest program lojalnościowy?

Korzystamy z programu lojalnościowego, aby nasi klienci mogli kontynuować zakupy u nas, zapewniając nagrody w postaci zwrotu gotówki. Program oferuje punkty klientom, którzy dokonują zakupów i uczestniczą w recenzjach zakupionych produktów, np. poprzez słowne ocenianie produktów lub oznaczanie ich gwiazdkami.

Nagrody w postaci punktów można następnie wykorzystać jako rabat na kolejny zakup. Program lojalnościowy jest dla nas sposobem na zbudowanie długoterminowej relacji z Tobą, naszym Klientem.

Jak działa program lojalnościowy?

Otrzymujesz 1 punkt za każdą gwiazdkę oceny produktu u nas i 2 punkty za ustną recenzję od nas.

Wartość jednego punktu to 1. Możesz wymienić swoje punkty bezpośrednio w koszyku, a punkty są ważne przez 180 dni.

Jak mogę ubiegać się o zwrot gotówki?

Punkty możesz wymienić na rabat zakupowy po zalogowaniu się na swoje konto, bezpośrednio w procesie zakupowym. Wynikowa wyświetlana kwota jest po odjęciu kwoty za zebrane punkty lojalnościowe. Pamiętaj, że punkty lojalnościowe są ważne przez 180 dni, po tym czasie punkty lojalnościowe nie mogą być wykorzystane.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem info@bioroza.pl lub pod numerem telefonu: +48511029677.

Sprawdź najczęściej zadawane pytania.