DARMOWA WYSYŁKA powyżej 260Zł

System lojalnościowy

Witamy w naszym e-sklepie z kosmetykami naturalnymi i organicznymi!

Czy słyszałeś już o naszym programie lojalnościowym? To nasz sposób na podziękowanie Ci za zamówienie, Twoją lojalność i wystawione opinie na temat zakupionych produktów.

Nasz program wynagrodzi Cię za każdą dodaną przez Ciebie recenzję, nawet ustną. Zdobędziesz punkty, które mają wartość finansową i możesz je wykorzystać przy kolejnym zamówieniu.

Wiemy, że masz do wyboru wiele miejsc, w których zrobisz zakupy, dlatego chcemy mieć pewność, że wiesz, jak bardzo Cię doceniamy. Dołącz do naszego programu lojalnościowego już dziś i zacznij zdobywać nagrody za to, co już kochasz – zakupy u nas.

Czym jest program lojalnościowy?

To program stworzony specjalnie dla naszych klientów, zachęcający ich do kolejnych zakupów u nas, zapewniający nagrody w postaci zwrotu gotówki. Klientom, którzy dokonują zakupów i uczestniczą w ocenianiu zakupionych produktów, np. poprzez słowne ocenianie produktów lub oznaczanie ich gwiazdkami, program oferuje specjalne punkty. 

Nagrody w postaci punktów można następnie wykorzystać jako rabat na kolejny zakup. Program lojalnościowy jest dla nas sposobem na zbudowanie długoterminowej relacji z Tobą, naszym Klientem.

Jak działa program lojalnościowy?

Za każdą ocenę w postaci gwiazdki otrzymasz od nas 1 punkt, a za ustną recenzję 2 punkty.

Wartość jednego punktu to 1zł. Możesz wymienić swoje punkty bezpośrednio w koszyku, a punkty są ważne przez 180 dni.

Jak wypłacić cashback?

Po zalogowaniu się na swoje konto, możesz wymienić swoje punkty na rabat zakupowy, bezpośrednio w procesie zakupowym. Wynikowa wyświetlana kwota jest po odjęciu kwoty za zebrane punkty lojalnościowe. Pamiętaj, że punkty lojalnościowe są ważne przez 180 dni, po tym czasie już nie będzie możliwości ich wykorzystania.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem info@bioroza.pl lub pod numerem telefonu: +48511029677.

Sprawdź najczęściej zadawane pytania.