Darmowa wysyłka powyżej 260 zł

Sera do twarzy

Sera do twarzy to skoncentrowane produkty przeznaczone do aplikacji na twarz przed nałożeniem kremu. Zwykle mają lżejszą konsystencję niż kremy i są bogata w substancje aktywne, takie jak przeciwutleniacze, witaminy, peptydy i kwasy, które mają różny wpływ na skórę.

 

Zobacz więcej
Izabela odpowie na Twoje pytania

Pon. – pt. 8:30 - 16:00
Szybki kontakt
Pokaż filtry

Sera do twarzy to skoncentrowane produkty przeznaczone do aplikacji na twarz przed nałożeniem kremu. Zwykle mają lżejszą konsystencję niż kremy i są bogata w substancje aktywne, takie jak przeciwutleniacze, witaminy, peptydy i kwasy, które mają różny wpływ na skórę. Serum do twarzy przeznaczone jest do ukierunkowanego rozwiązywania różnych problemów skórnych, takich jak starzenie się, suchość, plamy pigmentowe i trądzik.

Bio sera do twarzy to sera stworzone głównie z naturalnych i organicznych składników. Produkty te są często określane jako„bio” lub „organiczne”, co oznacza, że ​​do ich produkcji nie użyto chemicznych dodatków, które mogłyby uszkodzić skórę. Organiczne sera do twarzy są często bardzo bogate w witaminy, minerały i przeciwutleniacze, które są pozyskiwane z roślin i innych źródeł naturalnych. Te produkty są idealne dla osób, które preferują naturalne produkty lub ich cera jest wrażliwa.

Podaruj swojej skórze extra dawkę nawilżenia i wypróbuj serum do twarzy. Serum do twarzy skutecznie zwalcza oznaki starzenia, pomaga wygładzić zmarszczki, a dzięki swojej konsystencji szybciej i głębiej wchłania się w skórę. Posiada wyższą koncentrację składników aktywnych niż krem ​​do twarzy. Odkryj w e-sklepie Bioróża serum do twarzy zawierające kwas hialuronowy, serum z witaminą C lub ekstraktami roślinnymi marek Alteya Organics, WoodenSpoon, Diamond Rose lub Yoghurt of Bulgaria.