BEZPŁATNA WYSYŁKA powyżej 260zl

Sera do twarzy

Sera do twarzy to skoncentrowane produkty przeznaczone do aplikacji na twarz przed nałożeniem kremu. Zwykle mają lżejszą konsystencję niż kremy i są bogata w substancje aktywne, takie jak przeciwutleniacze, witaminy, peptydy i kwasy, które mają różny wpływ na skórę.

 

Zobacz więcej
Izabela odpowie na Twoje pytania

Pon. – pt. 8:30 - 16:00
Szybki kontakt
Pokaż filtry

Sera do twarzy to skoncentrowane produkty przeznaczone do aplikacji na twarz przed nałożeniem kremu. Zwykle mają lżejszą konsystencję niż kremy i są bogata w substancje aktywne, takie jak przeciwutleniacze, witaminy, peptydy i kwasy, które mają różny wpływ na skórę. Serum do twarzy przeznaczone jest do ukierunkowanego rozwiązywania różnych problemów skórnych, takich jak starzenie się, suchość, plamy pigmentowe i trądzik.

Bio sera do twarzy to sera stworzone głównie z naturalnych i organicznych składników. Produkty te są często określane jako„bio” lub „organiczne”, co oznacza, że ​​do ich produkcji nie użyto chemicznych dodatków, które mogłyby uszkodzić skórę. Organiczne sera do twarzy są często bardzo bogate w witaminy, minerały i przeciwutleniacze, które są pozyskiwane z roślin i innych źródeł naturalnych. Te produkty są idealne dla osób, które preferują naturalne produkty lub ich cera jest wrażliwa.

Podaruj swojej skórze extra dawkę nawilżenia i wypróbuj serum do twarzy. Serum do twarzy skutecznie zwalcza oznaki starzenia, pomaga wygładzić zmarszczki, a dzięki swojej konsystencji szybciej i głębiej wchłania się w skórę. Posiada wyższą koncentrację składników aktywnych niż krem ​​do twarzy. Odkryj w e-sklepie Bioróża serum do twarzy zawierające kwas hialuronowy, serum z witaminą C lub ekstraktami roślinnymi marek Alteya Organics, WoodenSpoon, Diamond Rose lub Yoghurt of Bulgaria.

Program lojalnościowy
Program lojalnościowy

Nagradzamy każdą recenzję produktu.

Porada eksperta
Porada eksperta

Dostarczamy najwyższej jakości usługi i produkty.

Niezawodność dostawy
Niezawodność dostawy

Przy zakupach powyżej 260zł otrzymasz od nas bezpłatną wysyłkę.

Nasza produkcja
Nasza produkcja

Tworzymy dla Ciebie produkty wysokiej jakości

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka

przy zakupie powyżej 260zl.

Satysfakcja gwarantowana
Satysfakcja gwarantowana

Czy to nie pasuje? Oddaj to.

Porada eksperta
Porada eksperta

Chętnie doradzimy Państwu w wyborze.

Nagroda za recenzję
Nagroda za recenzję

Recenzja = aż do 2zł zwrotu.