BEZPŁATNA WYSYŁKA powyżej 260zl

Gwarancja zadowolenia

Produkt nie spełnia twoich oczekiwań? Zwróc go.

Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem i odnosisz wrażenie, że produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, czy to ze względu na jakość, czy ze względów zdrowotnych (alergia, zaczerwienienie skóry, wysypki...), nie musisz się tym przejmować. Po prostu skontaktuj się z nami, a my zwrócimy Ci pieniądze. Nie chcemy, abyś czuł się zmuszony do zatrzymania produktu, który Ci nie odpowiada.

Co może być powodem do reklamacji?

W Bioróży cenimy każdego klienta i chcemy, abyś był zadowolony z każdego zakupu. Rozumiemy, że czasami, nawet jeśli nasze produkty są wysokiej jakości i starannie wyselekcjonowane, może się zdarzyć, że coś nie będzie Ci odpowiadać. Chcemy, abyś wiedział, że robiąc u nas zakupy, możesz na nas liczyć i nam zaufać. W razie pytań prosimy o kontakt pod adresem info@bioroza.pl lub numerem telefonu: +48 511 029 677.

Produkt nie spełnia swojego celu

Jeśli produkt nie spełni swojego przeznaczenia, czy to ze względu na jakość, czy ze względów zdrowotnych (alergie, zaczerwienienia skóry, wysypki skórne...), skontaktuj się z nami, a zwrócimy Ci pieniądze. Prosimy, daj nam znać.

Nie podoba mi się wygląd produktu

Jeżeli po rozpakowaniu produkt nie przypadł Ci do gustu, istnieje możliwość jego zwrotu. Po dostarczeniu produktu sprawdzimy jego stan (czy nie jest uszkodzony, lub nie został otwarty). Jeśli otworzyłeś produkt i w ten sposób uniemożliwiłeś jego późniejszą sprzedaż, zwrot pieniędzy nie będzie możliwy. Jeśli produkt jest w porządku, z przyjemnością zwrócimy Ci pieniądze bezpośrednio na podany przez Ciebie numer konta.

Nie podoba mi się zapach/konsystencja produktu

Pamiętaj, że przed zakupem jakiegokolwiek produktu jesteśmy tutaj, aby udzielić Ci wszelkich niezbędnych informacji na temat wybranego przez Ciebie produktu. Jeśli nadal nie odpowiada Ci zapach i konsystencja, możesz zwrócić produkt. Jak tylko zakupiony przez Ciebie towar wróci do naszego magazynu zwrócimy Ci pieniądze w formie bonu na kolejne zakupy.


Wszystkim zarejestrowanym użytkownikom gwarantujemy satysfakcję z zakupów. Zostań częścią naszej społeczności dokonując rejestracji w procesie zamówienia lub klikając w ten link, a następnie wypełniając formularz rejestracyjny.