Darmowa wysyłka powyżej 260 zł

Royal Rose

ISTNIEJE NOWA DEFINICJA PIĘKNA – ROYAL ROSE

ROYAL ROSE to linia kosmetyków, która łączy i utrwala swoją nazwę na unikalnych właściwościach bułgarskiego olejku różanego i arganowego.

Jeśli weźmiesz do ręki butelkę olejku różanego, otrzymasz naprawdę cenny kawałek czystej natury. To właśnie inspirowało, inspiruje i będzie inspirować twórców kosmetyków do stosowania olejku różanego jako gwarancji piękna. ROYAL ROSE to linia kosmetyków łącząca unikalne właściwości olejku z bułgarskiej róży i olejku arganowego. Olejek z róży bułgarskiej o znaczących właściwościach przeciwzapalnych, przeciwbakteryjnych i regeneracyjnych jest idealnym preparatem do odżywienia, zmiękczenia i regeneracji skóry oraz spowalniania procesów starzenia. Olejek pozyskiwany z pestek drzewa arganowego, drzewa życia, od dawna uznawany jest na całym świecie za fenomen w świecie produktów dla zdrowia i urody. Jest lekki i przewiewny, zmiękcza skórę, spłyca zmarszczki, niweluje niedoskonałości skóry.

Linia kosmetyków ROYAL ROSE o wspaniałej konsystencji i łagodnym, delikatnym zapachu łączy skuteczność z codzienną przyjemnością korzystania z produktów.

Izabela odpowie na Twoje pytania

Pon. – pt. 8:30 - 16:00
Szybki kontakt
Pokaż filtry