Darmowa dostawa od 200zł | KUPON minus15 na sprzedaż
Diamond Rose

Diamond Rose

Asortyment obejmuje 17 produktów, które łączą w sobie silne składniki, takie jak cenny olejek różany, sprawdzony ekstrakt z czarnego kawioru i proszek diamentowy.

Alteya organics

Alteya organics

Alteya Organics jest producentem certyfikowanych kosmetyków organicznych. Wszystkie produkty posiadają znany na całym świecie certyfikat USDA. Chcesz dowiedzieć się więcej o marce Alteya Organics?

Wooden Spoon

Wooden Spoon

Wooden Spoon to bułgarska marka naturalnych kosmetyków organicznych. Prawdziwa naturalna rozkosz, w której się zakochasz! Chcesz dowiedzieć się więcej o marce Wooden Spoon?

Ikarov

Ikarov

Zrozumienie doskonałości natury i jej dobroczynnego wpływu na zachowanie piękna i zdrowia ludzkiego ciała jest kluczowe w naszej pracy.

Levandulová kozmetika Herbs of Bulgaria lavender

Levanduľová kozmetika HERBS OF BULGARIA - LAVENDER

Lavender powstała na bazie olejku lawendowego i wody lawendowej. Kosmetyki z linii lawender zawierają olejek lawendowy i wodę lawendową oraz wiele innych składników aktywnych, mają bardzo przyjemny lekki i specyficzny kwiatowy zapach.

Yoghurt of Bulgaria

Yoghurt of Bulgaria

Linia kosmetyków YOGHURT OF BULHARIA łączy w sobie dwa "najbardziej unikalne naturalne eliksiry na świecie" - bułgarski jogurt i bułgarski BIO olejek różany. Chcesz dowiedzieć się więcej o marce Yoghurt of Bulgaria?