BEZPŁATNA WYSYŁKA powyżej 260zl

Płyny do płukania jamy ustnej

Nasza oferta zawiera również szeroką gamę płynów do płukania jamy ustnej sprawdzonych producentów, takich jak Nordics, które stanowią doskonałą pomoc w dbaniu o zdrową jamę ustną. Płyny do płukania jamy ustnej pomagają w stanach zapalnych i jednocześnie zapobiegają nadmiernemu zakwaszeniu jamy ustnej. Płyny do płukania ust stosuje się dwa razy dziennie, dzięki czemu zapewniają świeży oddech przez cały dzień.

Zobacz więcej
Izabela odpowie na Twoje pytania

Pon. – pt. 8:30 - 16:00
Szybki kontakt
Pokaż filtry

W naszej szerokiej kategorii płynów do płukania jamy ustnej znajdziesz szeroką gamę produktów starannie opracowanych tak, by holistycznie wspierały zdrowie jamy ustnej i zębów oraz spełniały wszelkie rozmaite potrzeby i preferencje naszych Klientów. Oto przegląd wybranych, ważniejszych typów płynów do płukania, które oferujemy:

Płyn do płukania jamy ustnej z chlorheksydyną. Chlorheksydyna jest znana ze swych antyseptycznych właściwości, pomaga w boju przeciw bakteriom w jamie ustnej. Płyny do płukania z chlorheksydyną są zaprojektowane tak, by zapewniały kompleksową ochronę i pielęgnację jamy ustnej i skutecznie zapobiegały zapaleniu dziąseł i innym problemom. To idealny wybór dla tych, którzy szukają płynu przeciw zapaleniu dziąseł i pragną osiągnąć ulgę na dłużej. Nasze antybakteryjne i antyseptyczne płyny do płukania jamy ustnej są również dobrą prewencją przed aftami i stanami zapalnymi. Z nimi możesz mieć pewność, że Twoja higiena jamy ustnej jest na najwyższym poziomie i że Twoje dziąsła są naprawdę chronione przed stanami zapalnymi i bakteriami. Wybierz nasze płyny do płukania jamy ustnej z chlorheksydyną dla swego zdrowia i ogólnie lepszej higieny.

Płyn do płukania jamy ustnej na zapalenie dziąseł. Jeśli cierpisz na zapalenie dziąseł, oferujemy nasze płyny opracowane tak, by pomogły złagodzić i leczyć ten nieprzyjemny kłopot.

Płyn do płukania jamy ustnej bez alkoholu. Dla tych, którzy preferują płyny do płukania bez alkoholu, mamy do dyspozycji zrównoważone alternatywy, które nie wysuszają śluzówki jamy ustnej.

Dezynfekujący płyn do płukania jamy ustnej. Oczywiście, przeciw baktoriom i mikrobom w jamie ustnej.

Płyn do płukania jamy ustnej przeciw paradontozie. Jeśli chorujesz na paradontozę, mamy dla Ciebie nasze specjalistyczne płyny do płukania, które pomagają spowolnić jej rozwój.

Naturalny płyn do płukania jamy ustnej. Tym, którzy wolą produkty naturalne, oferujemy naturalne płyny do płukania bez sztucznych, syntetycznych substancji.

Płyn do płukania jamy ustnej z alkoholem. Dla tych, którzy wybierają płyny do płukania z alkolem, mamy skuteczne produkty o właściwościach dezynfekujących.

Wybielający płyn do płukania jamy ustnej. Jeśli chciałbyś mieć promienny uśmiech — nasze wybielające płyny do płukania pomagają usuwać przebarwienia i poprawiać odcień zębów.

Płyn do płukania jamy ustnej przeciw zapaleniu dziąseł. Zapobiegaj i walcz z tym przykrym problemem z pomocą naszych specjalistycznych płynów!

Płyn do płukania jamy ustnej na afty. Na złagodzenie i szybsze gojenie aft w jamie ustnej.

Płyn do płukania jamy ustnej bez fluoru. Dla tych, którzy starają się ograniczać przyjmowanie fluorków, mamy w ofercie płyny do płukania bez tych związków.

Płyn do płukania jamy ustnej na kamień nazębny. Zapobiegaj tworzeniu się płytki i kamienia nazębnego z pomocą naszych specjalistycznych płynów.

Ziołowy płyn do płukania jamy ustnej. Dla miłośników ziół mamy z kolei płyny z naturalnymi ziołami.

Płyn do płukania jamy ustnej przeciw kamieniowi nazębnemu. Nasze płyny do płukania jamy ustnej zawierają specjalne składniki pomagające zapobiegać tworzeniu się kamienia nazębnego.

Antybakteryjny płyn do płukania jamy ustnej. Nasze płyny są zaprojektowane tak, by skutecznie zwalczały bakterie w jamie ustnej.

Bio płyn do płukania jamy ustnej bio. Dla zorientowanych ekologicznie klientów mamy zaś w ofercie bio płyny do płukania, które respektują zasady zrównoważnego rozwoju oraz naturalnego zdrowia.

Program lojalnościowy
Program lojalnościowy

Nagradzamy każdą recenzję produktu.

Porada eksperta
Porada eksperta

Dostarczamy najwyższej jakości usługi i produkty.

Niezawodność dostawy
Niezawodność dostawy

Przy zakupach powyżej 260zł otrzymasz od nas bezpłatną wysyłkę.

Nasza produkcja
Nasza produkcja

Tworzymy dla Ciebie produkty wysokiej jakości

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka

przy zakupie powyżej 260zl.

Satysfakcja gwarantowana
Satysfakcja gwarantowana

Czy to nie pasuje? Oddaj to.

Porada eksperta
Porada eksperta

Chętnie doradzimy Państwu w wyborze.

Nagroda za recenzję
Nagroda za recenzję

Recenzja = aż do 2zł zwrotu.