Darmowa wysyłka powyżej 260 zł

Pielęgnacja ciała


Domowe naturalne środki na komary i inne owady

Domowe naturalne środki na komary i inne owady

Lato to czas aktywności na świeżym powietrzu i zabawy, ale także owadów, takich jak komary i kleszcze, które nie tylko są uciążliwe, ale mogą także przenosić choroby. Dlatego ważne jest, aby chronić się przed insektami i stosować repelenty. Istnieje wiele rodzajów repelentów, ale wiele z nich zawiera chemikalia, które mogą być szkodliwe dla zdrowia i środowiska. Dlatego coraz więcej osób zwraca się ku naturalnym repelentom.


Letnia pielęgnacja okolic intymnych

Letnia pielęgnacja okolic intymnych

Ile punktów dałbyś sobie, jeśli chodzi o dbanie o swoje zdrowie i urodę? A ile, jeśli dotyczy to Twojej higieny intymnej? Większość z nas tak bardzo dba o swoją skórę i włosy, że prawie zapomina o jednej z najważniejszych rzeczy: higienie intymnej. Wiele osób uważa, że ​​nie jest to tak ważne, aby włączać ją do swojej codziennej rutyny. Istnieje jednak wiele faktów, które mówią, że o swoje intymne części musimy dbać na co dzień, aby uniknąć nieprzyjemnych problemów, które mogą powodować swędzenie, pieczenie lub inne problemy. Wypróbuj nasze wskazówki, jak zapobiegać tym problemom i dbać o to, by Twoje intymne części ciała były świeże, czyste, ale przede wszystkim zdrowe.


Wskazówki dotyczące prawidłowego opalania

Wskazówki dotyczące prawidłowego opalania

Opalanie ma wiele zalet dla naszego organizmu. Po pierwsze, światło słoneczne zwiększa nasz poziom serotoniny, co poprawia nastrój i promuje uczucie szczęścia. Przebywanie na słońcu pomaga organizmowi wytwarzać witaminę D, która ma korzystny wpływ na skórę, włosy, paznokcie, zęby i kości.