DARMOWA WYSYŁKA powyżej 260Zł

Pasty i żele do zębów

W tej kategorii znajdziesz wielobarwną paletę najwyższej jakości past i żelów do zębów, które zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o kobietach, mężczyznach i dzieciach, z uwzględnieniem ich specyficznych potrzeb i preferencji.

Bioróża wierzy w piękno natury, a nasze pasty do zębów i żele są tego dowodem: są wykonane z miłością i troską, by zapewnić Twoim zębom optymalną pielęgnację, na jaką zasługują. Harmonia natury i nowoczesne badania stoją za wszystkimi naszymi produktami, co sprawia, że ​​każdy z naszych produktów jest wyjątkowy i skuteczny.

Zobacz więcej
Izabela odpowie na Twoje pytania

Pon. – pt. 8:30 - 16:00
Szybki kontakt
Pokaż filtry

Wybierz spośród naszych naturalnych past do zębów o różnych smakach i efektach działania — gdy wolisz orzeźwiający miętowy oddech, efekty wybielające, czy też cytrynową świeżość. Bioróża to Twoja droga do naturalnego i promiennie zdrowego uśmiechu. Przejrzyj śmiało nasz szeroki asortyment past i żelów do zębów dla każdego. Zamów swoje ulubione produkty już dziś i daj swemu uśmiechowi tę najlepszą troskę, na jaką zasługuje.

Dla tych, którzy wolą wybielanie, mamy specjalne produkty pomagające poprawić odcień zębów i wrócić im przyrodzoną białą barwę. Nasza gama obejmuje także pasty z naturalnymi wyciągami, które pielęgnują i zapewniają ochronę, której Twoje zęby potrzebują.

To dla nas ważne, byśmy zapewnili Ci możliwość wyboru produktu, który najlepiej pasuje to Twych potrzeb i preferencji. Nasza gama „Pasty i żele do zębów” tu jest właśnie po to, by pomóc Ci osiągnąć zdrowy i piękny uśmiech, który będzie Ci towarzyszył przez cały dzień. Wybierz swoją ulubioną pastę lub żel i zacznij drogę w stronę promiennego uśmiechu już dziś.

Przedstawiamy szerokie spektrum jakościowych past i żelów do zębów spod sprawdzonych marek: Aroma, Splat i Nordics. Specjalizujemy się w naturalnych i bio produktach, które są zrównoważone dla środowiska. W naszej ofercie znajdziesz także pasty homeopatyczne, które są odpowiednie dla nadwrażliwych zębów i dziąseł — i są bez fluoru. Nasze pasty produkowane są z naturalnych surowców, bez szkodliwych chemikaliów.