Darmowa wysyłka powyżej 260 zł
Nowość

Żel na trądzik dla mężczyzn Zit Slayer Le Pimp Angry Beards 15ml

Nowość

Żel na trądzik dla mężczyzn Zit Slayer Le Pimp Angry Beards 15ml

Producent: Angry Beards
Wiemy, że każda z nas jest piękna na swój sposób. Czasami jednak dokuczają nam różne pępki i wysypki. Nie daj Boże, jeśli porozdzierasz trochę paznokciami i tworzy się głęboki krater. Ręce precz, młody człowieku! Nie zadzieraj z tym i wyślij Zit Slayera do akcji. Nałóż go na pępek, gdy tylko się pojawi, a zobaczysz, że zniknie szybciej, niż gdybyś uderzył go głową. Praktyczna tuba, której nie powinno zabraknąć w domu.
Kod produktu: 8354
EAN: 8594205592283
Dostępne
- odesíláme v pondělí
89,15 zł

Żel na trądzik dla mężczyzn Zit Slayer Le Pimp Angry Beards 15ml

Żel do zwalczania wysypek, pępków i wrzodów. Żel zawiera kwas salicylowy i sól cynkową kwasu pirolidonokarboksylowego (PCA), które wnikają w głąb porów, uwalniają martwe komórki, redukują zaczerwienienia i regulują wydzielanie sebum. Bez narzucania się, ale dość szybka realizacja!

Nie zadzieraj z nimi, powierz je w doświadczone ręce mistrza kata. Gdy tylko zobaczysz pępek, wyjmij Zit Slayer. Nakładaj żel na zranione miejsce najlepiej 3 razy dziennie, aż wróg zniknie na zawsze. Kwas salicylowy zmniejszy zaczerwienienia i wraz z siarką pomoże organizmowi zapanować nad produkcją sebum. Czysta robota jak z rąk profesjonalnego zabójcy.

Właściwości żelu na trądzik:

  • żel, który powoduje wysypkę na zawsze
  • szybsze gojenie się ran,
  • nastolatek za kilka dni zamieni się w bachora,
  • praktyczna tubka, która jest zawsze pod ręką,
  • dumnie wyprodukowane w Czechach.

Uzywać

Żel działa w trybie „zastosuj i zapomnij”. Nakładaj na pępek (najlepiej na umytą skórę przed pójściem spać, najlepiej także 3 razy w ciągu dnia) i pozwól mu działać. Powtarzaj, aż problem zniknie.

WSKAZÓWKA: Każda z nas ma potrzebę skubania wyprysków paznokciami. Jest to jednak błąd, który tylko przedłuża gojenie. Trzymaj więc gnomy na dystans i pozwól Zabójcy wykonać pracę.

Skład

Water, Denatured Ethanol, Propanediol, Butylene Glycol, Salicylic Acid, PEG-30 Castor Oil, Dipotassium Glycyrrhizate, Xanthan Gum, Zinc PCA, Sodium Hydroxide, Sulfur, Lactic Acid, Peppermint Silica, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Limonene.

Typ cery problematyczna
Konsystencja żel
Przeznaczenie kosmetyków męskie