Darmowa wysyłka powyżej 260 zł
Promocja 10% Zbliża się termin

Serum na dzień energetyzujące natychmiastowy efekt DULCIA natural 30 ml

Promocja 10% Zbliża się termin

Serum na dzień energetyzujące natychmiastowy efekt DULCIA natural 30 ml

Producent: DULCIA
Serum zapewnia całodzienną, intensywną pielęgnację zmęczonej skóry.
Kod produktu: 4030
EAN: 8588006596496
Cruelty free
Dostępne
- odesíláme v pondělí
92,99 zł Rabat 10% 83,69 zł

Serum na dzień energetyzujące natychmiastowy efekt DULCIA natural 30 ml

Ze skutkiem natychmiastowym daje skórze mnóstwo energii, pobudza ją do działania i chroni. Serum natychmiastowo napina zmęczoną skórę. Jego działanie opiera się na bazie tauryny pochodzenia roślinnego, pozyskiwanej z czerwonej algi Jania Rubens, hodowanej w warunkach laboratoryjnych. Tauryna to aminokwas, który jest znany ze swoich właściwości energetyzujących, stymulujących liczbę i długość fibroplastów, a tym samym wzmacniających strukturę skóry. Ma do 10 razy silniejsze działanie energetyzujące na skórę niż syntetyczna tauryna, zapewnia błyskawiczne nawilżenie i natychmiastowo usuwa oznaki zmęczenia.

Dzięki swoim właściwościom ochronnym serum tworzy na powierzchni skóry płaszcz ochronny, który chroni skórę przed działaniem środowiska zewnętrznego, niekorzystnym wpływem światła niebieskiego, działaniem wolnych rodników i toksyn pochodzących ze środowiska.

Energetyzujące serum na dzień

  • natychmiastowo napina zmęczoną skórę,
  • po użyciu skóra jest naenergetyzowana, ujednolicona i promienna,
  • rewitalizuje komórki skóry,
  • tworzy powłokę ochronną przed działaniem zanieczyszczeń zewnętrznych,
  • chroni przed działaniem światła niebieskiego,
  • odpowiednie dla wszystkich rodzajów skóry.

Woda z mięty pieprzowej nadaje Serum energetyzującemu charakterystyczny czysty i świeży zapach. Liście mięty zawierają olejek eteryczny, mentol i ponad 40 innych substancji, które mają korzystny, odświeżający i orzeźwiający wpływ na skórę. Organiczna woda z mięty pieprzowej ma zdolność tonizowania i napinania skóry, harmonizowania pH skóry i rewitalizowania jej.

Skwalan z oliwek zmiękcza skórę, zapewnia jej niezbędne odżywienie oraz łagodzi podrażnioną i wrażliwą skórę. Pomaga zredukować niepożądaną pigmentację spowodowaną promieniami UV i pobudza prawidłowe funkcje skóry.

Serum oferuje rozwiązanie problemu zmęczonego i zestresowanego wyglądu, który powoduje przedwczesne starzenie się skóry, utratę nawilżenia i elastyczności. Cząsteczki zanieczyszczeń są 20 razy mniejsze niż pory skóry i mogą łatwo przenikać przez skórę. Narażenie na działanie tych cząstek uszkadza integralność skóry, co prowadzi do widocznych oznak starzenia.

Po zastosowaniu serum skóra jest napięta, zrewitalizowana, ujednolicona i promienna. Serum jest odpowiednie dla wszystkich typów skóry i osób w każdym wieku, których skóra potrzebuje stymulacji, ochrony i promiennego wyglądu.

Zastosowanie:

Rano nałóż odrobinę serum na oczyszczoną skórę twarzy, szyję i dekolt, pod krem do twarzy.

Skład:

Woda miętowa, skwalan z oliwek, mieszanka sfermentowanych węglowodanów, wyciąg z czerwonych alg Jania rubens, mieszanka algin o wysokiej masie cząsteczkowej, naturalna witamina E, witamina C, puchlina kędzierzawa, organiczny związek konserwujący, olejek eteryczny z cytryny - deterpenowany.

Składniki:

WODA KWIATOWA Z MENTHA PIPERITA (MIĘTA PIEPRZOWA), SKWALAN (Z OLIWEK), GUMA BIOSACHARYDOWA 1, WODA (ORAZ) WYCIĄG Z JANIA RUBENS (ORAZ) KARAGEN SODOWY, WODA MORSKA (ORAZ) HYDROLIZOWANY ALGIN (ORAZ) SACHAROZA, TOKOFEROL, FOSFORAN SODU ASKORBYLU, KARAGEN, GUMA KSANTANOWA, KWAS DEHYDROOCTOWY, KWAS BENZOESOWY, KWAS SORBOWY, ALKOHOL BENZYLOWY, OLEJEK ZE SKÓRKI CITRUS LIMON

Typ cery normalna