Darmowa dostawa od 200zł | KUPON minus15 na sprzedaż

ProViotic probiotyk wegański 30 kapsułek

gwiazda 1 gwiazda 2 gwiazda 3 gwiazda 4 gwiazda 5 (4)Liczba gwiazdek to 5 z 5
ProViotic

Twój organiczny suplement diety zawierający 5 miliardów żywych kultur bakterii Lactobacillus bulgaricus. ProViotic jest wyjątkowy, ponieważ probiotyki zawarte w produkcie są izolowane z kwiatów przebiśniegu, uprawianych w organicznym soku roślinnym, produkt nie zawiera laktozy i jest w 100% wegański. Więcej informacji

Do dyspozycji 5 i więcej szt., wysyłamy w ciągu 24 godzin
221,40 zł
ks
Kod produktu: 0100 Producent: ProViotic Dodaj do ulubionych produktów
Nie możesz sobie z czymś poradzić? Nasz ekspert Ci doradzi

ProViotic probiotyk wegański 30 kapsułek bez dodatków smakowych

Twój organiczny suplement diety zawierający 5 miliardów żywych kultur bakterii Lactobacillus bulgaricus. ProViotic jest wyjątkowy, ponieważ probiotyki zawarte w produkcie są izolowane z kwiatów przebiśniegu, uprawianych w organicznym soku roślinnym, produkt nie zawiera laktozy i jest w 100% wegański.

Główne zalety:

 • W 100% wegańskie i ekologiczne
 • Izolowane bakterie Lactobacillus bulgaricus w soku warzywnym
 • Certyfikat USDA (certyfikat ekologiczny wydawany przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków (FDA))
 • Wolne od GMO
 • bez alergenów

  ProViotic zawiera bakterie Lactobacillus bulgaricus, które są izolowane w soku roślinnym (spirulina, wyciąg z marchwi i wyciąg z pomidorów).

  Lactobacillus bulgaricus GLB 44, który zawiera ProViotic, został wyizolowany z przebiśniegów rosnących w Bułgarii. Cała produkcja probiotyku odbywa się również w Bułgarii.

  Co to jest Lactobacillus bulgaricus?

  Jest to bakteria lactobacillus, która jest izolowana z roślin. Po raz pierwszy opisano ją w 1905 r., ale dopiero w 2014 r. została wyizolowana i przetworzona na kapsułki i tabletki. W tej formie mógł być rozprowadzany z Bułgarii do innych krajów świata. Lactobacillus bulgaricus, zawarty w naszym produkcie, został wyizolowany z płatków przebiśniegu i dlatego jest wyjątkowy wśród innych bakterii z rodzaju Lactobacillus. Lactobacillus bulgaricus w preparacie ProViotic to szczep GLB 44.

  Co czyni go wyjątkowym i dlaczego uważamy, że jest to najbardziej skuteczny szczep wśród bakterii z rodzaju Lactobacillus?

  Lactobacillus bulgaricus jest jednym z ponad 200 opublikowanych gatunków w kompleksie genomu Lactobacillus, który ma jeden z największych wpływów na naszą mikroflorę. Lactobacillus bugaricus wytwarza kwas D (-) mlekowy, który ma decydujące działanie przeciwnowotworowe, chroni przed różnymi rodzajami promieniowania i działa przeciwutleniająco. Jest to największa bakteria probiotyczna pod względem wielkości, a dzięki procesowi kolonizacji w jelitach zapobiega namnażaniu się patogenów (drobnoustrojów chorobotwórczych). Badania włoskiego naukowca Bianchi (1999) wykazały, że w porównaniu z innymi bakteriami probiotycznymi Lactobacillus bulgaricus jest w stanie najlepiej przylgnąć do ściany jelita grubego, a następnie bardzo szybko się namnażać. Ta właściwość predysponuje ją do silniejszego działania terapeutycznego i antytoksycznego w porównaniu z innymi bakteriami probiotycznymi. Gdy Lactobacillus bulgaricus dostanie się do organizmu człowieka, stymuluje wzrost i namnażanie innych bakterii probiotycznych występujących w przewodzie pokarmowym, takich jak L. Acidophilus, L. Lactis, bifidobakterie i inne.

  Badania kliniczne związane z preparatem ProViotic na świecie

  ProViotic Genesis Laboratories Organic Certificate.pdf

  Harvard Medical School Summary Report.pdf

  L. bulgaricus - Harvard Medical School.pdf

  Badania kliniczne są prowadzone w szkole medycznej Hardvard w USA.

  Skład ProViotic

  Lactobacillus bulgaricus GLB44 kapsułki wegańskie / CELLULOSE / 5 mld CFU 0,5 g

  Ostrzeżenie

  Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze od 5°C do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Minimalny okres przydatności do spożycia do końca daty podanej na spodzie opakowania.

  Dawkowanie

  Preparat ProViotic nie zawiera laktozy. Zalecane dawkowanie: dorośli i dzieci: 2 kapsułki dziennie po posiłkach, popijając wystarczającą ilością płynu. Produkt nie jest przeznaczony jako substytut zróżnicowanej diety.

  Wartości odżywcze: na jedną kapsułkę produktu

  Kalorie

  Kalorie z tłuszczów

  0,85 kcal

  0,03 kcal

  Tłuszcze

  Tłuszcze nasycone

  Inne tłuszcze

  0g

  0g

  0g

  Cholesterol 0,00 mg
  Sód 0,69 mg
  Potas 6,35 mg

  Węglowodany

  Włókna

  Cukry

  0,20 g

  0,06 g

  0,10 g

  Białka 0,02 g
  Witamina D 0,00 mg

  Wapń

  0,53 mg

  Iron

  0,01 mg