Darmowa wysyłka powyżej 260 zł
Nowość

Antyperspirant w sprayu Odorex BioTrade 40ml

Nowość

Antyperspirant w sprayu Odorex BioTrade 40ml

Producent: BioTrade
Nadmierna potliwość i nieprzyjemny zapach pod pachami potrafią zrujnować cały dzień. Pozbądź się go dzięki antyperspirantowi Odorex, który oddziałuje na nadaktywne gruczoły potowe pod pachami i na dłoniach. Antyperspirant zapewni Ci ochronę nawet do 10 dni, a jednocześnie w żaden sposób nie wpłynie na ogólną termoregulację Twojego organizmu! Już jedna aplikacja zapewni Ci niezbędną ochronę i możesz cieszyć się ulubionymi zajęciami bez nieprzyjemnego potu i zapachu.
Kod produktu: 8808
EAN: 3800221841935
Dostępne
- odesíláme v pondělí
83,60 zł

Antyperspirant w sprayu Odorex BioTrade 40ml

Antyperspirant w sprayu przeznaczony jest do zwalczania pocenia się i nieprzyjemnego zapachu pod pachami oraz na dłoniach. Zapewnia do 10 dni ochrony przy jednej aplikacji. Unikalny mechanizm działa tylko na nadaktywne gruczoły potowe, bez wpływu na ogólną termoregulację. Stosuje się go zgodnie z naturalnym rytmem organizmu.

Aktywne składniki:

  • chlorek glinu – zapewnia ochronę przed potem,
  • gliceryna – zmiękcza, nawilża i zwiększa elastyczność skóry; chroni ją przed wysuszeniem i zwiększa jej funkcję ochronną.

Możesz łączyć go z perfumami, dezodorantami i mydłami, które nie utrudniają jego działania.

Korzystne efekty:

  • chroni przed nadmierną potliwością przez 10 do 14 dni,
  • usuwa nieprzyjemne zapachy,
  • nie wpływa na termoregulację,
  • nie plami ubrań.

Uzywać

Używając sprayu po raz pierwszy, wieczorem umyj pachy wodą z mydłem i upewnij się, że są całkowicie suche, a następnie nałóż produkt. Rano spłukać wodą. Powtórz zabieg 3 wieczory z rzędu na zdrowej, umytej i dobrze osuszonej skórze. Aby zapewnić trwały efekt, stosuj raz na 7 do 14 dni zgodnie z osobistą rutyną. Na przykład, jeśli zaczniesz się pocić 10 dnia po pierwszym użyciu, stosuj Odorex Deo raz na 9 dni. W tym przedziale można stosować perfumy, dezodoranty i mydła, ponieważ nie wpływają one na skuteczność sprayu.

Ostrzeżenie

Nie musisz stosować Odorex Deo codziennie! Zawsze całkowicie wysusz skórę, którą chcesz leczyć przed nałożeniem produktu. Nie planuj depilacji w dniu aplikacji. Nakładaj Odorex Deo tylko na zdrową i nieuszkodzoną skórę i co najmniej 24 godziny po depilacji pod pachami. Nie stosować produktu w przypadku nadwrażliwości na sole glinu. Jeśli odczuwasz pieczenie, swędzenie lub zaczerwienienie, przestań używać produktu. Jeśli problem nie zniknie w ciągu 3 dni, skonsultuj się z dermatologiem.

Skład

aqua, alcohol, aluminum chloride, glycerin, methenamine, parfum

Konsystencja tekutina
Problemy przeciw poceniu