DARMOWA WYSYŁKA powyżej 260Zł
Nowość

Dyfuzor ultradźwiękowy do olejków eterycznych z jasnego drewna z wzorami Bioruža 550ml

Nowość

Dyfuzor ultradźwiękowy do olejków eterycznych z jasnego drewna z wzorami Bioruža 550ml

Producent: Bioruža
Dyfuzor ultradźwiękowy do olejków eterycznych to doskonały pomocnik w każdym gospodarstwie domowym. Ma wiele zalet w porównaniu z innymi sposobami rozprowadzania zapachu - nie wymaga żadnych elementów grzejnych, dzięki czemu jest bezpieczniejsza i bardziej ekonomiczna. Za pomocą wibracji ultradźwiękowych rozprasza każdy z ulubionych zapachów olejków eterycznych, co może być bardzo korzystne nie tylko dla zdrowia, ale także dla samopoczucia psychicznego.
Kod produktu: 8324
Dostępne
- odesíláme v pondělí
132,78 zł

Dyfuzor ultradźwiękowy do olejków eterycznych z jasnego drewna z wzorami Bioruža 550ml

Zanurz się w świat spokoju i harmonii dzięki designerskiemu ultradźwiękowemu dyfuzorowi aromatu marki Bioruža. Dzięki eleganckiemu drewnianemu wzornictwu i wydajnym funkcjom możesz stworzyć relaksujące i zdrowe środowisko w domu lub w pracy. Dzięki pojemności 550 ml i częstotliwości ultradźwiękowej 2,4 MHz ten dyfuzor może równomiernie rozprowadzić Twoje ulubione zapachy na powierzchni do 40 m².

Zamów dyfuzor zapachowy i wprowadź do swojego życia zapach spokoju i dobrego samopoczucia. Dzięki temu urządzeniu zyskujesz nie tylko aromaterapię, ale także elegancki dodatek do Twojego domu. Ciesz się każdą chwilą z czystym powietrzem i harmonijnym otoczeniem.

Informacje techniczne

Ultradźwiękowy dyfuzor aromatu o pojemności 550 ml i cichej pracy przy poziomie hałasu niespełna 36 dB. Sterowanie jest proste dzięki intuicyjnym przyciskom oraz możliwości ustawienia czasu trwania dystrakcji za pomocą wbudowanego timera. Przyjemną atmosferę w pomieszczeniu nada oświetlenie LED o dowolnej kolorystyce. Dyfuzor zapachowy zasilany jest z zasilacza AC 100-240 V, co sprawia, że ​​możesz cieszyć się relaksem niezależnie od miejsca na świecie. Oprócz samego dyfuzora otrzymujesz także zasilacz sieciowy i wagę wodną, ​​dzięki czemu możesz od razu zacząć tworzyć odświeżające otoczenie.

Wyprodukowano w Chinach.