Darmowa wysyłka powyżej 260 zł
Nowość

Antyperspirant w kulce Odorex BioTrade 40ml

Nowość

Antyperspirant w kulce Odorex BioTrade 40ml

Producent: BioTrade
Nadmierna potliwość i nieprzyjemny zapach pod pachami potrafią zrujnować cały dzień. Pozbądź się go dzięki antyperspirantowi Odorex, który oddziałuje na nadaktywne gruczoły potowe pod pachami i na dłoniach. Antyperspirant zapewni Ci ochronę nawet do 10 dni, a jednocześnie w żaden sposób nie wpłynie na ogólną termoregulację Twojego organizmu! Już jedna aplikacja zapewni Ci niezbędną ochronę i możesz cieszyć się ulubionymi zajęciami bez nieprzyjemnego potu i zapachu.
Kod produktu: 8809
EAN: 3800221840891
Dostępne
- odesíláme v pondělí
83,60 zł

Antyperspirant w kulce Odorex BioTrade 40ml

Antyperspirant w kulce przeznaczony jest do zwalczania nadmiernej potliwości i nieprzyjemnego zapachu pod pachami i dłoni, zapewniając do 10 dni ochrony już po jednej aplikacji. Unikalny mechanizm działa tylko na nadaktywne gruczoły potowe, bez wpływu na ogólną termoregulację. Stosuje się go zgodnie z naturalnym rytmem organizmu.

Aktywne składniki:

  • chlorek glinu – zapewnia ochronę przed potem,
  • gliceryna – zmiękcza, nawilża i zwiększa elastyczność skóry; chroni ją przed wysuszeniem i zwiększa jej funkcję ochronną.

Możesz łączyć go z perfumami, dezodorantami i mydłami, które nie utrudniają jego działania.

Korzystne efekty:

  • chroni przed poceniem przez 10 do 14 dni,
  • usuwa nieprzyjemne zapachy,
  • nie wpływa na termoregulację,
  • nie plami ubrań.

Uzywać

Używając roll-onu po raz pierwszy, wieczorem umyj pachy wodą z mydłem i upewnij się, że są całkowicie suche, a następnie nałóż produkt. Rano spłukać wodą. Powtórz zabieg 3 wieczory z rzędu na zdrowej, umytej i dobrze osuszonej skórze. Aby zapewnić trwały efekt, stosuj raz na 7 do 14 dni zgodnie z osobistą rutyną. Na przykład, jeśli zaczniesz się pocić 10 dnia po pierwszym użyciu, stosuj Odorex Deo raz na 9 dni. W tym czasie możesz używać perfum, dezodorantów i mydeł, ponieważ nie wpływają one na skuteczność kulki.

Ostrzeżenie

Nie musisz używać Odorexu codziennie! Zawsze całkowicie wysusz skórę, którą chcesz leczyć przed nałożeniem produktu. Nie planuj depilacji w dniu aplikacji. Nakładaj Odorex tylko na zdrową i nieuszkodzoną skórę i co najmniej 24 godziny po depilacji pod pachami. Nie stosować produktu w przypadku nadwrażliwości na sole glinu. Jeśli odczuwasz pieczenie, swędzenie lub zaczerwienienie, przestań używać produktu. Jeśli problem nie zniknie w ciągu 3 dni, skonsultuj się z dermatologiem.

Skład

aqua, alcohol, aluminum chloride, glycerin, hydroxyethylcellulose, methenamine, parfum

Konsystencja płyn
Problemy przeciw poceniu