Darmowa wysyłka powyżej 260 zł

Organyc

Jeśli szukasz produktów, które wspierają naturalne zdrowie kobiet i niemowląt, a także są przyjazne dla środowiska, ponieważ większość z nich jest w pełni degradowalna i kompostowalna, to dobrze trafiłeś.


Marka Organyc to pierwsza kompletna linia higieniczna dla kobiet i dzieci wykonana w 100% z bawełny organicznej.


Co to oznacza?


Uprawa bawełny organicznej jest znacznie bardziej przyjazna dla środowiska i zrównoważona w porównaniu z produkcją bawełny konwencjonalnej. 


Bawełna ma naturalną zdolność do wysokiego pochłaniania wilgoci, jest zgodna z pH skóry, jest miękka i pozwala skórze oddychać i zachować zdrowy i naturalny stan. Pozwala to uniknąć nieprzyjemnych doznań w postaci podrażnień, swędzenia i nadmiaru wilgoci, które są powszechne przy stosowaniu produktów wykonanych z materiałów syntetycznych i plastiku.


Produkty Organyc są wykończone od początku do końca. Bazują one na wysokiej jakości, stawiając na zrównoważony rozwój na wszystkich poziomach ich produkcji. Od producentów, poprzez obróbkę w ich własnych fabrykach, aż po moment, w którym przynosisz je do domu.


Testowane klinicznie


Każda kobieta z pewnością doświadczyła nieprzyjemnego uczucia podrażnionej lub swędzącej skóry podczas stosowania konwencjonalnych wkładek menstruacyjnych. Nic dziwnego. Stosowanie ich uniemożliwia naturalne oddychanie skóry, które zwiększa nawilżenie, a skład filtrów chłonnych to kolejny chemiczny śmietnik, który nie pomaga naturalnemu zdrowiu. Nie wspominając o śladzie ekologicznym, jaki pozostawia ich produkcja i późniejsza utylizacja.


Badanie kliniczne jednoznacznie wykazało, że 90% kobiet doświadczyło poprawy lub całkowitego wyeliminowania problemów wrażliwej i podrażnionej skóry już po miesiącu stosowania kosmetyków z bawełny organicznej Organyc. Zdecydowanie więc opłaca się używać wysokiej jakości produktów Organyc, które promują naturalność.


Kompletna oferta Organyc myśli również o innych środkach higieny i urody, a także o naszych ukochanych dzieciach. Chusteczki nawilżane dla niemowląt to prawdziwa uczta dla dziecięcej skóry. Kolejną wielką pomocą są specjalnie opracowane wkładki poporodowe. Są niezwykle chłonne, miękkie i oddychające, a każda mama na nie zasługuje. Zaleca się je także przy problemach ginekologicznych, po operacjach i przy wyjątkowo obfitych krwawieniach.

Izabela odpowie na Twoje pytania

Pon. – pt. 8:30 - 16:00
Szybki kontakt
Pokaż filtry