Darmowa dostawa od 200zł
Alteya organics

Alteya organics

Alteya Organics jest producentem certyfikowanych kosmetyków organicznych. Wszystkie produkty posiadają znany na całym świecie certyfikat USDA. Chcesz dowiedzieć się więcej o marce Alteya Organics?

Cudowna roślina aloesowa - leczy, regeneruje i pomaga przeciw starzeniu

Cudowna roślina aloesowa - leczy, regeneruje i pomaga przeciw starzeniu

Aloe vera to bardzo często odmieniana roślina, której przypisuje się wiele efektów nie tylko kosmetycznych. Już starożytni Egipcjanie wierzyli, że jego moc pomoże im i używali go do leczenia wielu infekcji i problemów skórnych. Pod względem efektów leczniczych może naprawdę wiele zdziałać. Na przykład leczy rany, łagodzi i przyspiesza regenerację skóry. Ma również swoje miejsce w branży kosmetycznej. Co właściwie potrafi ta cudowna roślina?

Diamond Rose

Diamond Rose

Asortyment obejmuje 17 produktów, które łączą w sobie silne składniki, takie jak cenny olejek różany, sprawdzony ekstrakt z czarnego kawioru i proszek diamentowy.

Levandulová kozmetika Herbs of Bulgaria lavender

Levanduľová kozmetika HERBS OF BULGARIA - LAVENDER

Lavender powstała na bazie olejku lawendowego i wody lawendowej. Kosmetyki z linii lawender zawierają olejek lawendowy i wodę lawendową oraz wiele innych składników aktywnych, mają bardzo przyjemny lekki i specyficzny kwiatowy zapach.