Darmowa wysyłka powyżej 260 zł

Prezenty do zamówień

Prezenty do zamówień

Próbki to świetny sposób na wypróbowanie przez klientów nowych produktów kosmetycznych bez konieczności zakupu pełnowymiarowego produktu. Jako sprzedawca kosmetyków rozumiemy, że wybór produktu bez uprzedniego wypróbowania może być trudny, dlatego oferujemy naszym klientom próbki.

Wierzymy w jakość naszych produktów i chcemy, aby nasi klienci mogi wypróbować je na własnej skórze, zanim zdecydują się na pełnowymiarowy zakup. Nasze próbki mają na celu dać klientom możliwość wypróbowania różnych produktów, odcieni i formuł, aby mogli znaleźć idealne dopasowanie do typu cery, odcienia i osobistych preferencji.

Jesteśmy dumni z naszej obsługi klienta i chcemy mieć pewność, że nasi klienci są zadowoleni z zakupu. Dostarczanie próbek wraz z zamówieniami to jeden ze sposobów, w jaki możemy pokazać nasze zaangażowanie w zadowolenie klientów. Próbki nie tylko pomagają naszym klientom w podejmowaniu świadomych decyzji zakupowych, ale także pozwalają nam wprowadzać nowe produkty i uzyskiwać opinie klientów. Zależy nam na zapewnieniu naszym klientom wyjątkowych wrażeń zakupowych. Nasze próbki to tylko jeden ze sposobów, w jaki dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupu.

Wierzymy, że nasze próbki mówią same za siebie, a nasi klienci pokochają nasze produkty tak samo jak my. Z wielką pasją i zaangażowaniem dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości naturalne produkty kosmetyczne, które nie tylko podkreślą ich naturalne piękno, ale również rozwiązują ich problemy.

Zapraszamy do wypróbowania naszych próbek kosmetyków i odczucia różnicy, jaką wysokiej jakości naturalne kosmetyki mogą zrobić dla Twojej skóry. Dziękujemy za wybranie naszego e-sklepu z kosmetykami, z niecierpliwością czekamy na ponowne zapakowanie Twojego zamówienia.

Jak otrzymać próbkę?

Wystarczy, że kupisz dowolne produkty z naszego portfolio, a próbka zostanie automatycznie dołączona do Twojego zamówienia. W ten sposób możesz znaleźć w swojej paczce losową próbkę szamponu, kremu na dzień, kremu na noc, kremu do cery wrażliwej lub próbki organicznej wody różanej.

W dniach 13.3-17.3.2023 dla pierwszych 200 klientów przygotowaliśmy 2 ml próbkę oczyszczającego mleczka do twarzy z ekskluzywnej linii Bio Damascena firmy Alteya Organics.

Jeśli interesuje Cię inny inny kosmetyk, napisz nam w notatce, jaki rodzaj próbki Cię interesuje, a my dołożymy wszelkich starań, aby spełnić Twoją prośbę..