BEZPŁATNA WYSYŁKA powyżej 260zl

Letnie nowości w e-sklepie

Letnie nowości w e-sklepie

Szukamy nowych sposobów, jak zaciekawić i zadowolić naszych klientów. I właśnie teraz mamy przygotowane dla Ciebie wspaniałe nowości, których zdecydowanie nie możesz przeoczyć! Przedstawiamy rebranding popularnych wód kwiatowych i hydrolatów tej marki Venoc, niesamowite nowości w postaci ziół sypkich, herbat i przypraw w kuszących cenach oraz poszerzony asortyment pakietów do produkcji domowych kosmetyków i aromaterapii. Przeczytaj, co nowego w naszym e-sklepie!

Rebranding wód kwiatowych i hydrolatów Venoc:

Marka Venoc przedstawia Wam nowy, odświeżony design wód kwiatowych i hydrolatów. Te naturalne cymesy nie tylko otrzymały nową szatę graficzną, ale przygotowaliśmy dla Was również także kilka nowych wariantów zapachowych w postaci olejków eterycznych. Przedstawiamy połączenie tradycyjnego know-how i nowoczesnego designu, które uczynią z pielęgnacji i dbania o Twoją skórę prawdziwe przeżycie.

Sypkie zioła, herbaty i przyprawy w supercenach:

Chcesz dostarczyć sobie doznań smakowych lub ożywić swoją kuchnię nowymi aromatami? Nie wahaj się więc odkryć naszą nową kolekcję sypkich ziół, herbat i przypraw. Od pysznych mieszanek ziołowych dla relaksu po pikantne przyprawy do eksperymentów kulinarnych. Oto szeroki wybór, który zadowoli każdego smakosza. A co najlepsze? Oferujemy te przysmaki w nadzwyczajnie atrakcyjnych cenach, abyś jeszcze łatwiej mógł sobie pozwolić na swoje ulubione smaki.

Asortyment do produkcji kosmetyków domowych i aromaterapii:

Zakręciłeś się wokół tworzenia własnych kosmetyków lub chętnie zatapiasz się w świecie relaksu i aromaterapii? W takim razie mamy dla Ciebie świetną wiadomość! Nasz asortyment pakietów i akcesoriów do produkcji kosmetyków domowych i aromaterapii powiększył się o nowe produkty. Od prostych butelek i słoiczków po designerskie opakowania, które nie tylko upiększą Twoje produkty, ale również przyozdobią łazienkę czy biuro. Możliwości twórcze są nieograniczone!

Nowości naszego e-sklepu już tu są właśnie po to, byś sobie ich użył, a i wykorzystywał do swego osobistego rozkwitu. Od piękna wód kwiatowych, przez pyszne chwile z napojem, czy jedzeniem z naszymi sypkimi ziołami, aż po wyrabianie własnych kosmetyków i aromaterapię — wszystko to u nas znajdziesz. Daj się inspirować nowymi zapachami, smakami i możliwościami twórczymi, które oferują nasze nowości!