Darmowa wysyłka powyżej 260 zł

Hrotlife

Przedstawiamy projekt Hrotlife.

Medycynie klasycznej często brakuje kompleksowego postrzegania problemów, przez coznajdujemy się w niekończącym się cyklu biegania za lekarzami. Ludzie (młodzi i starsi), którzy nie docenili profilaktyki zdrowotnej i nieumyślnie znaleźli się w ślepym zaułku.

Projekt Hrotlife inspirowany jest alpejską naturą, gdzie wszystko, co żyje, musi dostosować się do trudnych warunków, aby przetrwać. Chociaż stresujące życie w mieście nie zagraża bezpośrednio naszemu życiu, to jednak niekorzystnie wpływa na nasze zdrowie. Jeśli jesteśmy ślepi na sygnały naszego ciała, łatwo możemy znaleźć się w sytuacji, z której trudno będzie znaleźć wyjście. Adaptogeny i grzyby to wyraźny sposób na wzmocnienie organizmu w walce ze stresem i pułapkami „szybkiego” trybu życia.

Proponujemy nową koncepcję suplementów, które do tej pory w naszym kraju pojawiały się sporadycznie. Te naturalne adaptogeny chcemy również przedstawić Tobie, abyś mógł odkryć nieznane.

U nas znajdziesz tylko najwyższej jakości suplementy. Jesteśmy w bliskim kontakcie z producentami i regularnie testujemy wszystkie sprzedawane przez nas produkty. Wybieramy wysokiej jakości dostawców i produkty z rolnictwa biodynamicznego lub dzikich, ale zrównoważonych zbiorów bezpośrednio w lasach.

Izabela odpowie na Twoje pytania

Pon. – pt. 8:30 - 16:00
Szybki kontakt
Pokaż filtry