BEZPŁATNA WYSYŁKA powyżej 260zl

Nasza droga do rozwoju własnych produktów i marek

Radoslav Conev założył Bioróżę w 2017 roku. Oczywiście, pomysł nie wziął się ot, tak. Rado urodził się w rodzinie, którą tworzy matka rodem ze Słowacji i ojciec, który pochodzi z bułgarskiej Doliny Róż koło Kazanłyku. Poszedł więc w ślady swojej rodziny, powołania swych przodków, poświęcając karierę bułgarskim różom i dziedzinie wyjątkowych kosmetyków, jakie z nich powstają.

Na początku zajmowaliśmy się w Bioróży wyszukiwaniem, doborem i dystrybucją jakościowych marek bułgarskiej kosmetyki różanej, by wprowadzić ten szlachetny kwiat z jego pielęgnującymi właściwościami na Słowację i do Czech. Z biegiem lat, nasze portfolio rozrosło się o szereg kolejnych wyjątkowych marek. Przez doświadczenie z naturalną kosmetyką dobrej jakości, dopracowywaliśmy łańcuch produkcji aż do samych surowców: suszonych ziół, hydrolatów, olejków eterycznych, wyciągów, olejów i innych. Umiemy poznać ich jakość, wybrać te najlepsze zbiory i produkty oraz dostarczyć je dalszym producentom na czeskim rynku, przy pomocy naszej zaprzyjaźnionej marki Herbilia.

W ten oto sposób, dzięki naszym doświadczeniom w dziedzinie kosmetyki i surowców kosmetycznych, staliśmy się w Bioróży ekspertami od pielęgnacji cery. Pozostaje już teraz ostatni krok. Chcielibyśmy Czechom, Słowacji (i Polsce!) zaproponować coś, czego naszej kotlinie brakuje: prawdziwie czeskiej i słowackiej naturalnej pielęgnacji zdrowia i piękna.

Dzięki produktom z naszej pracowni, będziecie Państwo mogli dbać o zdrowie organizmu przy pomocy suplementów diety, a o piękno cery, skóry, włosów i paznokci dzięki naszym naturalnym kosmetykom.

Zawsze, gdy mamy rozwijać nowy produkt, zastanawiamy się, czego brakuje na kosmetycznej półce, czy w żywieniowym arsenale i co dla siebie i Państwa możemy wyprodukować w Czechach lub na Słowacji. Jest dla nas ważne, by używać nie tylko produktów naturalnego pochodzenia, ale i tych, które nie podróżują do nas przez pół świata. Z naszym zespołem skrupulatnie wybieramy surowce najlepszej jakości i roślinne składniki z naciskiem na ich efekty działania oraz na to, byście Państwo dostarczali swojemu organizmowi zawsze tylko tego, czego potrzebuje.

Tak powstały nasze dwie marki:

Hrotlife

Przedstawiamy projekt Hrotlife.

W klasycznej medycynie często brak kompleksowego, holistycznego pojmowania problemów, wobec czego człowiek wchodzi w błędne koło biegania po różnych lekarzach. Ludzie (młodsi i starsi), którzy nie docenili profilaktyki zdrowia, chcąc niechcąc, znaleźli się w ślepej uliczce.

Projekt Hrotlife jest inspirowany wysokogórską przyrodą, gdzie wszystko, co żywe musi się przystosować do surowych warunków, by przeżyło. Stresujące życie w miastach wprawdzie nie zagraża bezpośrednio naszemu życiu, ale niekorzystnie wpływa na nasze zdrowie. Póki będziemy głusi na sygnały naszego ciała, póty będziemy wpadać w stany, z których znalezienie wyjścia będzie żmudne i ciężkie. Adaptogeny i grzyby to bezpośredni sposób na wzmocnienie organizmu w boju ze stresem i pułapkami „szybkiego” stylu życia.

Oferujemy nowy koncept suplementów, które póki co, sporadycznie się pojawiają na naszym rynku. Chcemy przedstawić te naturalne adaptogeny i Państwu, byście mogli odkryć w sobie nieznane.

Znajdziecie u nas wyłącznie tę najwyższą jakość suplementów. Jesteśmy w ścisłym kontakcie z producentem i regularnie testujemy wszystkie wyroby, które sprzedajemy. Wybieramy jakościowych dostawców z gospodarstw rolnictwa biodynamicznego lub dzikie, ale podtrzymywalne płody natury bezpośrednio z lasów.

 

Venoc – naga natura

Wierzymy, że w dbaniu o wygląd zewnętrzny, mniej to nieraz więcej. Wierzymy, że cerze wystarczy dać to, czego jej brak, i ani molekuły więcej. Wierzymy też w wolność komponowania tej idealnej roślinnej synergii. Stąd stworzyliśmy Venoc, z którą będziecie mogli dbać o swe piękno w sposób prosty, ukierunkowany i naturalny.

Gdy tworzymy dla Państwa produkty do pielęgnacji Waszego piękna, z dbałością dobieramy nie tylko ich skład — roślinę, z której będzie Wasza woda na cerę (lub olej), ale i jej pochodzenie, jakość i czystość poszczególnych wyciągów, ekstraktów.

Naszym celem jest zrównoważenie: od produkcji po działanie w Twojej codziennej rutynie.

Dodaj swojej cerze i włosom prawdzie czeskiej, słowackiej naturalnej pielęgnacji.


Bioróża

W 2022 roku wprowadziliśmy do oferty pod marką Bioróża surowce do własnego wyrabiania domowych kosmetyków, do aromaterapii i detalu. W naszym poszerzonym asortymencie znajdziecie Państwo teraz sypkie zioła i przyprawy, opakowania na kosmetyki i do aromaterapii, a niedługo i hydrolaty w większych opakowaniach.

W naszej nowej ofercie znajdziecie Państwo różne gatunki sypkich ziół i przypraw, których można użyć do gotowania, w herbatkach ziołowych, środkach leczniczych, czy jako bazowe składniki kosmetyków własnej produkcji. Surowce te są ściśle wybierane i opracowywane, by spełniały najwyższe standardy jakości i świeżości, co jest dla nas kluczowe.

Właśnie dla tych, lubią robić sami, przygotowaliśmy i szeroki wybór opakowań, których można użyć także dla estetyki i praktyczności. Chcemy, by nasi klienci mieli możliwość nie tylko wyrabiać jakościowe produkty, ale także by się atrakcyjnie prezentowały.

Zatem całkowicie weszliśmy w nową erę naszej działalności, gdzie zamierzamy się nie tylko na gotowe produkty, ale i ofertę surowców dla tych, którzy sami chcą być twórczy i wytwarzać własne produkty zgodne ze swymi oczekiwaniami. Cieszymy się, że możemy być częścią Państwa drogi do naturalniejszej i indywidualnej pielęgnacji, dbania o siebie — za pośrednictwem naszych produktów marki Bioróża.

Program lojalnościowy
Program lojalnościowy

Nagradzamy każdą recenzję produktu.

Porada eksperta
Porada eksperta

Dostarczamy najwyższej jakości usługi i produkty.

Niezawodność dostawy
Niezawodność dostawy

Przy zakupach powyżej 260zł otrzymasz od nas bezpłatną wysyłkę.

Nasza produkcja
Nasza produkcja

Tworzymy dla Ciebie produkty wysokiej jakości

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka

przy zakupie powyżej 260zl.

Satysfakcja gwarantowana
Satysfakcja gwarantowana

Czy to nie pasuje? Oddaj to.

Porada eksperta
Porada eksperta

Chętnie doradzimy Państwu w wyborze.

Nagroda za recenzję
Nagroda za recenzję

Recenzja = aż do 2zł zwrotu.