Darmowa wysyłka powyżej 260 zł

Nasza droga do rozwoju własnych produktów i marek

Radoslav Conev założył Bioróżę w 2017 roku. Oczywiście, pomysł nie wziął się ot, tak. Rado urodził się w rodzinie, którą tworzy matka rodem ze Słowacji i ojciec, który pochodzi z bułgarskiej Doliny Róż koło Kazanłyku. Poszedł więc w ślady swojej rodziny, powołania swych przodków, poświęcając karierę bułgarskim różom i dziedzinie wyjątkowych kosmetyków, jakie z nich powstają.

Na początku zajmowaliśmy się w Bioróży wyszukiwaniem, doborem i dystrybucją jakościowych marek bułgarskiej kosmetyki różanej, by wprowadzić ten szlachetny kwiat z jego pielęgnującymi właściwościami na Słowację i do Czech. Z biegiem lat, nasze portfolio rozrosło się o szereg kolejnych wyjątkowych marek. Przez doświadczenie z naturalną kosmetyką dobrej jakości, dopracowywaliśmy łańcuch produkcji aż do samych surowców: suszonych ziół, hydrolatów, olejków eterycznych, wyciągów, olejów i innych. Umiemy poznać ich jakość, wybrać te najlepsze zbiory i produkty oraz dostarczyć je dalszym producentom na czeskim rynku, przy pomocy naszej zaprzyjaźnionej marki Herbilia.

W ten oto sposób, dzięki naszym doświadczeniom w dziedzinie kosmetyki i surowców kosmetycznych, staliśmy się w Bioróży ekspertami od pielęgnacji cery. Pozostaje już teraz ostatni krok. Chcielibyśmy Czechom, Słowacji (i Polsce!) zaproponować coś, czego naszej kotlinie brakuje: prawdziwie czeskiej i słowackiej naturalnej pielęgnacji zdrowia i piękna.

Dzięki produktom z naszej pracowni, będziecie Państwo mogli dbać o zdrowie organizmu przy pomocy suplementów diety, a o piękno cery, skóry, włosów i paznokci dzięki naszym naturalnym kosmetykom.

Zawsze, gdy mamy rozwijać nowy produkt, zastanawiamy się, czego brakuje na kosmetycznej półce, czy w żywieniowym arsenale i co dla siebie i Państwa możemy wyprodukować w Czechach lub na Słowacji. Jest dla nas ważne, by używać nie tylko produktów naturalnego pochodzenia, ale i tych, które nie podróżują do nas przez pół świata. Z naszym zespołem skrupulatnie wybieramy surowce najlepszej jakości i roślinne składniki z naciskiem na ich efekty działania oraz na to, byście Państwo dostarczali swojemu organizmowi zawsze tylko tego, czego potrzebuje.

Tak powstały nasze dwie marki:

Hrotlife

Przedstawiamy projekt Hrotlife.

W klasycznej medycynie często brak kompleksowego, holistycznego pojmowania problemów, wobec czego człowiek wchodzi w błędne koło biegania po różnych lekarzach. Ludzie (młodsi i starsi), którzy nie docenili profilaktyki zdrowia, chcąc niechcąc, znaleźli się w ślepej uliczce.

Projekt Hrotlife jest inspirowany wysokogórską przyrodą, gdzie wszystko, co żywe musi się przystosować do surowych warunków, by przeżyło. Stresujące życie w miastach wprawdzie nie zagraża bezpośrednio naszemu życiu, ale niekorzystnie wpływa na nasze zdrowie. Póki będziemy głusi na sygnały naszego ciała, póty będziemy wpadać w stany, z których znalezienie wyjścia będzie żmudne i ciężkie. Adaptogeny i grzyby to bezpośredni sposób na wzmocnienie organizmu w boju ze stresem i pułapkami „szybkiego” stylu życia.

Oferujemy nowy koncept suplementów, które póki co, sporadycznie się pojawiają na naszym rynku. Chcemy przedstawić te naturalne adaptogeny i Państwu, byście mogli odkryć w sobie nieznane.

Znajdziecie u nas wyłącznie tę najwyższą jakość suplementów. Jesteśmy w ścisłym kontakcie z producentem i regularnie testujemy wszystkie wyroby, które sprzedajemy. Wybieramy jakościowych dostawców z gospodarstw rolnictwa biodynamicznego lub dzikie, ale podtrzymywalne płody natury bezpośrednio z lasów.

 

Venoc – naga natura

Wierzymy, że w dbaniu o wygląd zewnętrzny, mniej to nieraz więcej. Wierzymy, że cerze wystarczy dać to, czego jej brak, i ani molekuły więcej. Wierzymy też w wolność komponowania tej idealnej roślinnej synergii. Stąd stworzyliśmy Venoc, z którą będziecie mogli dbać o swe piękno w sposób prosty, ukierunkowany i naturalny.

Gdy tworzymy dla Państwa produkty do pielęgnacji Waszego piękna, z dbałością dobieramy nie tylko ich skład — roślinę, z której będzie Wasza woda na cerę (lub olej), ale i jej pochodzenie, jakość i czystość poszczególnych wyciągów, ekstraktów.

Naszym celem jest zrównoważenie: od produkcji po działanie w Twojej codziennej rutynie.

Dodaj swojej cerze i włosom prawdzie czeskiej, słowackiej naturalnej pielęgnacji.


Bioróża

W 2022 roku wprowadziliśmy do oferty pod marką Bioróża surowce do własnego wyrabiania domowych kosmetyków, do aromaterapii i detalu. W naszym poszerzonym asortymencie znajdziecie Państwo teraz sypkie zioła i przyprawy, opakowania na kosmetyki i do aromaterapii, a niedługo i hydrolaty w większych opakowaniach.

W naszej nowej ofercie znajdziecie Państwo różne gatunki sypkich ziół i przypraw, których można użyć do gotowania, w herbatkach ziołowych, środkach leczniczych, czy jako bazowe składniki kosmetyków własnej produkcji. Surowce te są ściśle wybierane i opracowywane, by spełniały najwyższe standardy jakości i świeżości, co jest dla nas kluczowe.

Właśnie dla tych, lubią robić sami, przygotowaliśmy i szeroki wybór opakowań, których można użyć także dla estetyki i praktyczności. Chcemy, by nasi klienci mieli możliwość nie tylko wyrabiać jakościowe produkty, ale także by się atrakcyjnie prezentowały.

Zatem całkowicie weszliśmy w nową erę naszej działalności, gdzie zamierzamy się nie tylko na gotowe produkty, ale i ofertę surowców dla tych, którzy sami chcą być twórczy i wytwarzać własne produkty zgodne ze swymi oczekiwaniami. Cieszymy się, że możemy być częścią Państwa drogi do naturalniejszej i indywidualnej pielęgnacji, dbania o siebie — za pośrednictwem naszych produktów marki Bioróża.