BEZPŁATNA WYSYŁKA powyżej 260zl

Nas tim

Obsługa klientalinda.trubanova@bioruza.sk

Linda

Wierzę, że przyroda jest dla nas hojna i należy ją chronić i szanować. Tak znalazłem swoje miejsce w Bioružu. Tutaj mogę nie tylko informować i edukować ludzi o zaletach kosmetyków naturalnych, ale także zadbać o to, aby ich doświadczenia z naszym e-sklepem były pozytywne i bezproblemowe. Każdy dzień jest dla mnie wyzwaniem poprawy komunikacji i indywidualnej obsługi, dlatego pomogę naszym Klientom poczuć się u nas dobrze – w świecie kosmetyków naturalnych.

Mam pasję do książek. Niezależnie od tego, czy chodzi o ich kolekcjonowanie, czy przeżywanie poszczególnych historii, które reprezentują, książki są dla mnie oknem na inne światy i źródłem niekończącej się przygody. Oprócz zagłębiania się w historie odkryłam nową miłość do morza oraz wszystkich morskich i (nie)morskich „potworów” i dlatego moim marzeniem jest ukończenie kursu nurkowania.

Marketing managereliska.suskova@bioruza.sk

Eliška

Jestem menadżerem ds. marketingu w firmie Bioruža i nie ma dla mnie dwóch takich samych dni. Ma to swój urok, mogę twórczo odkrywać nowe sposoby komunikowania wartości i historii marki naszym klientom. W tej pracy znajduję nie tylko odpowiedzialność, ale także radość i samorealizację. Kosmetyki naturalne są dla mnie manifestem dbałości o siebie i ciało. Chcę dostarczać klientom najlepsze produkty, które znam dokładnie. Dlatego stworzyłam grupę na Facebooku, która skupia już kilka tysięcy osób, gdzie regularnie udostępniam możliwość bezpłatnego wypróbowania naszych produktów. Staram się przybliżać produkty jak najbliżej człowieka i pozwalać mu odkrywać swoje piękno oraz korzyści dla zdrowia i urody. Zajmuję się także tworzeniem treści i linkowaniem oraz aspektami SEO naszego e-sklepu.

Poza życiem zawodowym jestem zapaloną podróżniczką i turystką, która nie boi się nowych wyzwań. Można mnie spotkać podziwiając zachody słońca, które uważam za najpiękniejszy moment w ciągu dnia. Mój wolny czas to połączenie ruchu, aktywnego wypoczynku i delektowania się dobrym espresso w przytulnych kawiarniach, w otoczeniu przyjaciół. Każdy, kto mnie zna, wie, że nie potrafię oprzeć się żadnemu deserowi.

Założycielradoslavconev@bioruza.sk

Radoslav Conev

Jestem założycielką firmy Bioruža, założyłam ją jeszcze podczas studiów farmacji. Moja motywacja była jasna – połączyć wiedzę akademicką z praktycznym wpływem na poprawę urody i dbanie o zdrowie. Fascynuje mnie eksperymentowanie i odkrywanie nowych substancji aktywnych pochodzących bezpośrednio z natury, w celu dostarczenia czegoś, co naprawdę przyniesie korzyść skórze. Jestem oddany rozwojowi i innowacjom produktów i procesów, aby zapewnić to, co najlepsze, w najwyższej możliwej jakości. Tworzę filmy edukacyjne, w których dzielę się swoją wiedzą i chętnie odpowiem na wszystkie Państwa pytania zawodowe dotyczące naszych produktów.

Połowa mojej rodziny ma korzenie w Różowej Dolinie w Bułgarii. Może dlatego róża jest moją ulubioną rośliną i symbolem połączenia dwóch kultur, które ukształtowały mnie i Bioružę. W życiu osobistym jestem oddany rodzinie – córce i żonie. W wolnym czasie lubię uprawiać sport – gram w piłkę wodną, ​​regularnie ćwiczę i staram się spędzać jak najwięcej czasu na łonie natury. Fascynują mnie nowe technologie i innowacje, nie tylko w świecie produktów, ale także w zakresie usług, które oferujemy Państwu, naszym klientom. Zawsze szukam sposobów na poprawę doświadczenia naszej marki, pozostając wiernym naszym korzeniom i wartościom.

Współwłaścicielconev@bioruza.sk

Dimitar Conev

Jestem jednym z założycieli naszej rodzinnej firmy, którą budowałem wspólnie z moim synem Radosławem. Zawsze mieliśmy przed sobą jasny cel i wspólne wartości, które nas łączyły. W firmie skupiam się przede wszystkim na stronie logistycznej i operacyjnej - zamawianiu towarów bezpośrednio z Bułgarii i utrzymywaniu relacji z naszymi dostawcami. Odpowiadam również za przepływy finansowe naszej firmy, co pozwala mi mieć przegląd tego, gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy. Gdy sytuacja wymaga mojej uwagi w innych aspektach działalności, zajmuję się także innymi sprawami operacyjnymi w firmie.

Poza godzinami pracy uwielbiam przebywać na łonie natury. Dla mnie wędrówki to nie tylko sposób na pozbycie się stresu, ale także sposób na aktywność i ruch. Lubię także jeździć na rowerze i nartach, co daje mi odpowiednią dawkę relaksu. Jestem także prezesem Klubu Turystów Słowackich STAVBÁR Žilina, gdzie wraz z innymi członkami staram się wspierać i promować tę wspaniałą działalność, a jednocześnie budować społeczność ludzi, którzy mają te same pasje i zainteresowania.

Sales managernatalia.hrabosova@bioruza.sk

Natália

Pracuję w Bioruž jako kierownik sprzedaży i zajmuję się kosmetykami, które lubię. Spędzam dużo czasu na komunikowaniu się z naszymi partnerami hurtowymi i próbowaniu nakłonić ludzi do kupowania naszych produktów w różnych miejscach, w tym w Amazon. Miło jest patrzeć jak nasze produkty docierają do ludzi, jak przynoszą im radość i pewność siebie. I to jest chyba najlepsza nagroda za moją pracę.

Lubię oglądać filmy o makijażu i podziwiać, co można zrobić z makijażem. Kiedy nie jestem w pracy, uwielbiam aktywnie spędzać wolny czas. Jazda na łyżwach to mój ulubiony sposób na relaks, ale nic nie przebije spacerów z moimi dwoma czworonożnymi przyjaciółmi. Czasami dołącza do nas moja agama Agáta, jest naszą małą pomocniczką. Poświęcam sporo czasu mojemu chłopcu, rodzinie i bliskim przyjaciołom. W moim codziennym harmonogramie nie może zabraknąć także oglądania seriali i filmów.

Przedstawiciel handlowymartin.chlepko@bioruza.sk

Martin

Odpowiadam za sprzedaż, opiekę nad naszymi kluczowymi klientami oraz pozyskiwanie nowych. Z pasją i entuzjazmem pracuję, aby każdemu, kogo spotkam na swojej drodze zawodowej, przekazać cząstkę naszej filozofii – piękna i zdrowia poprzez kosmetyki naturalne. W pracy, jak i w życiu osobistym pasjonuję się wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Fascynuje mnie, jak innowacje i świat cyfrowy mogą zmienić nasze codzienne doświadczenia i jak możemy wykorzystać te narzędzia do tworzenia cennych relacji i autentycznej komunikacji z naszymi klientami.

Moja praca w sprzedaży stała się nie tylko karierą, ale także hobby, które przynosi mi dodatkową radość i spełnienie. W wolnym czasie zajmuję się odsprzedażą butów z popularnych i ekskluzywnych kolekcji, czyli marek Yeezy i Air Jordan. Dla mnie ta aktywność to nie tylko możliwość połączenia pracy z wypoczynkiem, ale także możliwość kontaktu z najnowszymi trendami i technologiami na rynku.

Przedstawiciel handlowyveronika.janisova@bioruze.cz

Veronika

Duszą i sercem jestem przedstawicielem handlowym na terenie całej Republiki Czeskiej. Moje codzienne podróże i wysiłki skupiają się na poszukiwaniu nowych możliwości współpracy hurtowej pomiędzy naszą firmą a innymi e-sklepami, sklepami organicznymi, aptekami i drogeriami – po prostu wszystkim, gdzie ma sens umieszczenie i prezentacja naszych produktów. Każdy dzień pracy jest czymś wyjątkowym i zawsze przebiega w duchu różnorodności i dynamiki, co niezmiernie mi się podoba. Do moich ulubionych aspektów mojej pracy należy dbanie o naszych klientów i szerzenie świadomości na temat zalet kosmetyków naturalnych, jakie reprezentują nasze produkty.

W wolnym czasie lubię tańczyć, taniec jest jedną z moich pasji, która napełnia mnie pozytywną energią. Można mnie spotkać także w górach, gdzie spędzam czas z przyjaciółmi i partnerem. Lubię odkrywać miasta, wystawy, dobre jedzenie i oczywiście lubię napić się wspaniałej kawy. Wierzę w ciągły rozwój osobisty, dlatego pracuję nad samorozwojem, a czasami dla zabawy i odmiany zajmuję się modelingiem.

Przedstawiciel handlowysona.holubyova@bioruza.sk

Soňa

W Bioružu odnalazłam swoje drugie ja, bo tak jak w sporcie liczy się harmonia i równowaga. Bardzo szanuję kosmetyki naturalne i bio, fascynuje mnie ich pozytywny wpływ na naszą skórę i ogólny stan zdrowia. To tutaj mogę pogłębiać swoją wiedzę i badać lecznicze działanie kosmetyków naturalnych na skórę dzieci i dorosłych, co daje mi ogromną satysfakcję. Dla mnie Bioruža jest przestrzenią, w której mogę połączyć ścieżkę zawodową z osobistą pasją oraz stale się uczyć i rozwijać.

Od najmłodszych lat miałem głęboką pasję do sportu. Moja pasja do narciarstwa objawiła się już w dzieciństwie, kiedy zacząłem uprawiać wyczynowe narciarstwo. Do dziś ta miłość nie zniknęła. Zima to dla mnie cenne chwile spędzone na stokach, gdzie z radością trenuję moją córkę i przekazuję jej swoje doświadczenia i radości z jazdy na nartach.

Kierownik magazynukatka.melisova@bioruza.sk

Katarína

To ja dzierżę klucze do magazynu naszych produktów zapachowych. Współpracuję ze świetnym zespołem i wspólnie dbamy o to, aby każdy towar, który przychodzi i opuszcza nasz magazyn, był dokładnie taki, jak powinien. W mojej pracy ważna jest dokładność, organizacja i dobra komunikacja, ponieważ odpowiadam za to, aby wszystkie nasze produkty docierały do ​​klientów na czas i w idealnym stanie. Jestem komunikatywna, co pomaga mi w pracy ze współpracownikami oraz w rozwiązywaniu nieoczekiwanych sytuacji, które czasami nas zaskakują.

Kiedy nie zajmuję się przemieszczaniem palet, pudeł i produktów, najczęściej można mnie spotkać w naturze. Piesze wędrówki to moja wielka pasja - nic nie przebije świeżego powietrza i widoku ze szczytu wzgórza, który pozwala mi na chwilę oderwać się od codziennych zajęć, a także czytanie książek. Moja rodzina jest dla mnie kamieniem węgielnym, a wolny czas, który z nią spędzam, jest dla mnie najcenniejszy. To wspólne doświadczenia dodają mi energii.

Magazynierzuzana.tabackova@bioruza.sk

Zuzana

Przygotowuję i pakuję produkty na zamówienie. Moja praca polega na dokładnym przygotowywaniu paczek do wysyłki, gdzie ważny jest każdy szczegół. Mam doświadczenie w naważaniu i przygotowywaniu różnorodnych ziół i orzechów, zawsze staram się sprostać specyficznym wymaganiom naszych klientów. Dodatkowo zajmuję się także odbiorem towaru, co wymaga dokładności i uwagi.

W wolnym czasie lubię jeździć na łyżwach, co dodaje mi energii i pomaga utrzymać kondycję fizyczną. Uwielbiam także wycieczki i spacery z rodziną na łonie natury, z których czerpię inspiracje i relaks. Moje hobby pomaga mi prowadzić zrównoważony styl życia, który odzwierciedla moją pracę i życie osobiste.

Chcesz być częścią naszego zespołu?

Pokaż wolne miejsca pracy
Program lojalnościowy
Program lojalnościowy

Nagradzamy każdą recenzję produktu.

Porada eksperta
Porada eksperta

Dostarczamy najwyższej jakości usługi i produkty.

Niezawodność dostawy
Niezawodność dostawy

Przy zakupach powyżej 260zł otrzymasz od nas bezpłatną wysyłkę.

Nasza produkcja
Nasza produkcja

Tworzymy dla Ciebie produkty wysokiej jakości

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka

przy zakupie powyżej 260zl.

Satysfakcja gwarantowana
Satysfakcja gwarantowana

Czy to nie pasuje? Oddaj to.

Porada eksperta
Porada eksperta

Chętnie doradzimy Państwu w wyborze.

Nagroda za recenzję
Nagroda za recenzję

Recenzja = aż do 2zł zwrotu.