BEZPŁATNA WYSYŁKA powyżej 260zl

Miód

Miód to fascynujący produkt naturalny.Jest znany jako jedna z najstarszych i najpopularniejszych substancji stosowanych przez ludzkość od tysięcy lat. Wiele osób nazywa go nawet „płynne złoto ula„ dzięki wyjątkowemu bogactwu cennych substancji i składników odżywczych.

Dalej Bioherba wzbogaca ten organiczny miód z różnymi witaminami, minerałami i ekstraktami roślinnymi. W ten sposób powstają BIOkompleksy z miodem, których celem jest zapewnienie Twojemu organizmowi dodatkowego wsparcia. Witaminy i minerały dodają dodatkowych składników odżywczych, a ekstrakty roślinne dostarczają dobroczynnych substancji kojarzonych z naturą.

Zobacz więcej
Izabela odpowie na Twoje pytania

Pon. – pt. 8:30 - 16:00
Szybki kontakt
Pokaż filtry

Miód to nie tylko słodki przysmak, ale także doskonałe źródło energii i składników odżywczych. Zawiera cukry, które dodają natychmiastowej energii, a jednocześnie jest pełen antyoksydantów zwalczających wolne rodniki. Dodatkowo miód ma właściwości przeciwzapalne, może pomóc ukoić gardło i wesprzeć układ trawienny.

BIO kompleksy z miodem od Bioherb to połączenie starożytnego zastosowania miodu z nowoczesną nauką i badaniami. Te produkty zostały zaprojektowane, aby Ci pomóc osiągnąć optymalne zdrowie i dobre samopoczucie dzięki naturalnym i odżywczym składnikom.

Miód dzięki swoim właściwościom odżywczym dodaje energii i wspomaga układ trawienny. Pyłek zawiera wiele witamin, minerałów i przeciwutleniaczy, dzięki czemu jest użyteczną substancją wzmacniającą układ odpornościowy. Wosk służy do produkcji maści i kremów, które mogą pomóc w leczeniu ran i problemów skórnych.

Ciekawą opcją może być apiterapia dla tych, którzy szukają alternatywnych sposobów leczenia i poprawy swojego zdrowia. Ważne jest jednak, aby apiterapię prowadził doświadczony terapeuta, a pacjenci byli odpowiednio poinformowani o potencjalnych zagrożeniach i korzyściach związanych z tą terapią.

Program lojalnościowy
Program lojalnościowy

Nagradzamy każdą recenzję produktu.

Porada eksperta
Porada eksperta

Dostarczamy najwyższej jakości usługi i produkty.

Niezawodność dostawy
Niezawodność dostawy

Przy zakupach powyżej 260zł otrzymasz od nas bezpłatną wysyłkę.

Nasza produkcja
Nasza produkcja

Tworzymy dla Ciebie produkty wysokiej jakości

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka

przy zakupie powyżej 260zl.

Satysfakcja gwarantowana
Satysfakcja gwarantowana

Czy to nie pasuje? Oddaj to.

Porada eksperta
Porada eksperta

Chętnie doradzimy Państwu w wyborze.

Nagroda za recenzję
Nagroda za recenzję

Recenzja = aż do 2zł zwrotu.