Darmowa dostawa od 180 PLN

Linia kosmetyków YOGHURT OF BULHARIA łączy dwa „najbardziej wyjątkowe naturalne eliksiry na świecie” – bułgarski jogurt i bułgarski BIO olejek różany. Linia kosmetyków oparta jest na coraz bardziej popularnych probiotykach. Wspomagają regenerację komórek i walczą z codziennymi szkodliwymi skutkami zwiększonego zanieczyszczenia środowiska substancjami chemicznymi i toksycznymi oraz nadmiernej sterylizacji naszej żywności. Wszystkie procesy zachodzące w organizmie objawiają się bezpośrednio na skórze w postaci alergii, suchości i przedwczesnego starzenia.

Proteiny mleka i tłuszcz chronią skórę przed wysychaniem, dostarczają nie tylko nawilżenia, ale także składników odżywczych, które odżywiają skórę, czyniąc ją gładką i elastyczną. Przyczyniają się do zachowania jego naturalnej ochrony - warstwy tłuszczu. Ten ochronny film pomaga utrzymać wilgoć w skórze właściwej przez dłuższy czas, co również korzystnie wpływa na jej elastyczność.


Lactobacillus użyty w fermentacji bułgarskiego jogurtu został wyizolowany w 1905 roku przez bułgarskiego studenta medycyny i nazwał go Lactobacillus Bulgaricus. W naturze „Lactobacillus Bulgaricus” nie występuje samodzielnie, a jedynie w fermentacji kwasowo-mlekowej we współpracy z innym gatunkiem bakterii (Streptococcus thermophilus), gdzie zachodzi „ich współpraca”, co ma ogromny wpływ na inne zaangażowane bakterie probiotyczne, a tym samym powstają niezwykle pożyteczne, silne i lecznicze działanie na organizm ludzki.

YOGHURT OF BULGARIA nadaje się również dla młodych dziewcząt i ogólnie dla klientów, którzy chcą osiągnąć pozytywne efekty stosowania olejku różanego, ale nie przepadają za jego typowym aromatem.

Zalety:

YOGHURT OF BULGARIA to gama produktów kosmetycznych stworzona, aby zapewnić szybki i skuteczny efekt na skórze dzięki zaawansowanym probiotycznym składnikom aktywnym, naturalnemu olejkowi z róży bułgarskiej, naturalnym olejkom eterycznym roślinnym i witaminom.

Zastosowanie unikalnej kombinacji naturalnych składników zapewnia fachową pielęgnację i przywrócenie naturalnego piękna, witalności, zdrowia skóry i całej skóry.

YOGHURT OF BULGARIA Kosmetyki:

  • Bez parabenów
  • Brak barwników syntetycznych
  • Bez alkoholu
  • Brak produktów na bazie ropy naftowej
  • Bez organizmów modyfikowanych genetycznie - zawiera Lactobacillus bulgaricus
  • Nadaje się do skóry wrażliwej
  • Doskonała kompatybilność ze skórą


YOGHURT OF BULGARIA to kompletne, a przede wszystkim kompleksowe rozwiązanie do pielęgnacji skóry. Każdy produkt w asortymencie działa w zgodzie z innymi. Różnorodność produktów o wzajemnie poprawiających się parametrach gwarantuje najlepsze rezultaty przy stosowaniu całej gamy.

Kosmetyki probiotyczne (Lactobacillus Bulgaricus) z olejkiem różanym odpowiednie dla każdego rodzaju skóry, ale szczególnie dla skóry wrażliwej i problematycznej.

Pokaż filtry