15% zniżki z kuponem VSETKO15 | Darmowa dostawa od 200zł

Podstawą każdego z naszych produktów jest wysokiej jakości surowiec. Ponieważ produkujemy suplementy diety, które naprawdę mają coś do zaoferowania i pomogą ludzkiemu organizmowi, surowiec jest logicznie najważniejszą rzeczą, której poświęcamy maksimum troski. Każdy naturalny surowiec, którego używamy do naszych produktów, pochodzi od długoletnich sprawdzonych dostawców z Czech, krajów UE czy Syberii.

W naszych suplementach diety zawsze znajdziesz cały grzyb, zachowując wszystkie zawarte w nim substancje w optymalnych dla ludzkiego organizmu proporcjach. Odwrotnym podejściem jest ekstrakcja. Co się dzieje podczas ekstrakcji? Dzięki niemu z grzyba pozyskuje się tylko jedną substancję (np. betaglukan), a inne są niepotrzebnie tracone. Na przykład nasz 100% suszony boczniak zawiera nie tylko beta-glukany, ale także m.in. lowastatyna, błonnik grzybowy, witaminy B, D, C i K, pierwiastki śladowe (miedź, selen i jod), których działanie wzajemnie się wspomaga. Podczas wydobycia pozbawilibyśmy klientów tych cennych substancji.

Wszystkie nasze suplementy diety posiadają Certyfikat Bezpieczeństwa Zdrowotnego wydany przez Państwowy Instytut Zdrowia w Pradze. Chociaż ten certyfikat nie jest dla nas warunkiem wprowadzenia produktu na rynek, oczywistym podejściem jest dla nas uzyskanie potwierdzenia od niezależnej, renomowanej instytucji, że nasze produkty są bezpieczne.

Pokaż filtry