Darmowa dostawa od 180 PLN | PREZENT10 - kupon rabatowy 10% na zestawy upominkowe

Róża jest uważana za królową kwiatów. To nie tylko uczta dla oczu, ale również lecznicze działanie. Jej pochodzenie owiane jest wieloma legendami. Udowodniono, że róże były uprawiane już w starożytnym Egipcie, a następnie wojska Aleksandra Macedońskiego sprowadziły je z Egiptu i Persji na tereny dzisiejszej Bułgarii. Pod wpływem wyjątkowych warunków klimatycznych stopniowo pojawiła się tu znacznie odmienny rodzaj róży olejnej „ROSA DAMASCENA”. Olejek różany (rose oil) i woda różana (rose water) to naturalne produkty, które uzyskuje się poprzez destylację oleistej róży „ROSA DAMASCENA”, zwanej „królową kwiatów”. Zawiera około 300 różnych cennych składników, które mają wyjątkowy wpływ na organizm człowieka. Wykazują silne działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Dzięki działaniu nawilżającemu i tonizującemu są idealnym środkiem do oczyszczania, zmiękczania i nawilżania twarzy, a także skóry całego ciała. Jednocześnie składniki aktywne regenerują uszkodzone tkanki i spowalniają procesy starzenia. Zapach olejku różanego pomaga przezwyciężyć stres i depresję, a także jest silnym afrodyzjakiem. Olejek różany znajduje zastosowanie w perfumach i kosmetykach wielu znanych na całym świecie marek.

Róża bułgarska „ROSA DAMASCENA” i otrzymywana z niej woda różana oraz olejek różany, który jest jednym z najrzadszych naturalnych olejków eterycznych, stanowią podstawę tego wyjątkowego bułgarskiego kosmetyku naturalnego. Woda różana to destylat wodny ze świeżych płatków róży damasceńskiej, który nie wymaga stabilizacji konserwantami ze względu na swoje silne działanie antybakteryjne. Bułgaria jest jednym z największych producentów olejku różanego na świecie, który jest używany do przygotowania praktycznie wszystkich znanych na całym świecie perfum. O jej wysokiej jakości decyduje unikalny mikroklimat, skład gleb i ekologiczna czystość regionu w Dolinie Róż koło Kazanłyku. W ten sposób olejek różany stał się płynnym złotem Bułgarii i cieszy się sławą tego kraju na całym świecie.

Produkty z naturalnych różowych kosmetyków

  • oczyszczają i odświeżają skórę,
  • wspomagają jej równowagę hydrolipidową,
  • stymulują regenerację komórek,
  • łagodzą, leczą i usuwają procesy zapalne,
  • działają antyoksydacyjnie,
  • spowalniają proces starzenia się skóry i powstawanie zmarszczek.

Wszystkie te produkty charakteryzują się cudownym, zmysłowym zapachem bułgarskiej róży „ROSA DAMASCENA”. Kosmetyki są produkowane przez firmę BIOFRESH Cosmetics z miasta Płowdiw w Bułgarii, która ma wieloletnią tradycję w swojej produkcji. Seria produktów kosmetycznych pod nazwą Rose of Bulgaria od Biofresh jest w całości wykonana na bazie naturalnej wody różanej. Woda różana kontroluje równowagę produkcji sebum, to uniwersalny produkt kosmetyczny odpowiedni dla każdego rodzaju skóry, szczególnie dla skóry suchej i wrażliwej. Nawilża i utrzymuje równowagę pH skóry suchej i wrażliwej.

Działa kompleksowo:

  • tonuje
  • odświeża
  • odżywia i nawilża każdy rodzaj skóry.
  • łagodzi podrażnioną, alergiczną skórę i skutecznie wpływa na skórę problematyczną z trądzikiem (wysypki).


Produkty kosmetyczne NIE SĄ TESTOWANE na ZWIERZĘTACH, są BEZ PARABENÓW.

Pokaż filtry