Darmowa dostawa od 180 PLN | PREZENT10 - kupon rabatowy 10% na zestawy upominkowe

ALTERNATYWA, KTÓRA MA ZNACZENIE


Szybko rozwijająca się marka produktów do pielęgnacji zębów. Nauka, zrównoważony rozwój i zadowolenie klienta są siłą napędową.

Nordics wprowadza nowy rodzaj profesjonalnej pielęgnacji jamy ustnej.
Na nowo odkrywa tradycyjne produkty do pielęgnacji zębów i łączy lata eksperckich badań z uniwersalnym wyzwaniem trwałego rozwoju. Zaangażowanie w innowacje jest tym, co sprawia, że ​​Nordics jest wyjątkowy i zmienia klientów w fanów.

Tylko wspólne wysiłki mogą prowadzić do pozytywnych zmian.
Z każdym zakupem u Nordics bezpośrednio przyczyniasz się do ochrony i zachowania naszych mórz i oceanów.

Nordics, jako nowy rodzaj naturalnej pielęgnacji jamy ustnej, inspiruje do zmian.
Zmiana na lepsze, która może prowadzić do innego i trwałego sposobu myślenia.

 

Odpowiedzialność za środowisko

Tradycyjne produkty stomatologiczne - nowy rodzaj wysokiej jakości, przyjaznej środowisku gamy produktów do pielęgnacji jamy ustnej. Rączki szczoteczki do zębów wykonane są w 100% z biodegradowalnego bambusa, a włosie natomiast z nylonu pochodzącego z recyklingu i nadającego się do ponownego recyklingu. Pasty do zębów są starannie opracowywane tak, aby zapewnić jak najlepsze wrażenia z użytkowania, a jednocześnie nie zawierają żadnych szkodliwych składników.

Powłoka z TRZCINY CUKROWEJ
Dużym problemem środowiskowym związanym z tubkami pasty do zębów było to, że po prostu nie można ich było poddać recyklingowi i były prawie niemożliwe do wyrzucenia po użyciu. Dzieje się tak ze względu na cienką warstwę aluminium wewnątrz tuby, która chroni przed ucieczką aromatu podczas długiego okresu przechowywania produktu.
Wywrócili do góry nogami standardowy sposób robienia pasty do zębów i pod koniec 2020 roku zaprezentowali pierwszą tubkę wykonaną w całości z trzciny cukrowej

Pokaż filtry