Darmowa dostawa od 180 PLN | PREZENT10 - kupon rabatowy 10% na zestawy upominkowe

MycoMedica to czysto czeska firma rodzinna, którą założyliśmy w 2010 roku. Założycielem był Milan Schirlo, który od 20 lat zajmuje się witalnymi grzybami i tradycyjną medycyną chińską: „Kiedy zakładaliśmy firmę, postawiliśmy sobie za cel produkcję wysokiej jakości i uczciwych produktów, które naprawdę pomogą ludziom."

Używamy grzybów uprawianych w chińskich prowincjach AnHui, Fujian i Jiangxi, czyli na terenach praktycznie nietkniętych przemysłem i cywilizacją. Pestycydy, metale ciężkie, mikroorganizmy, grzyby, radioaktywność to zagrożenia, przed którymi surowiec grzybowy musi być bezwarunkowo chroniony.

Cały surowiec grzybowy, którego używamy do produkcji naszych produktów jest przed przetworzeniem testowany w niezależnym niemieckim laboratorium Agrolab pod kątem ponad 500 rodzajów znanych metali ciężkich, pestycydów i mikroorganizmów niebezpiecznych dla ludzi. Na życzenie jesteśmy w stanie przedstawić te testy. Rozszerzyliśmy klasyczne testy o testy na obecność wielopierścieniowych węglowodorów aromatycznych (WWA), które mają działanie rakotwórcze, mogą wpływać na rozwój płodu, a także są powiązane z chorobami sercowo-naczyniowymi.

Pokaż filtry