Darmowa dostawa od 180 PLN | PREZENT10 - kupon rabatowy 10% na zestawy upominkowe

Pielęgnacja botaniczna ze starannie dobranymi naturalnymi substancjami aktywnymi odpowiednia dla całej rodziny.

Klorane opiekuje się Tobą od ponad 50 lat. Dba też o przyrodę i chroni jej bogactwo. Pan Pierre Fabre założył tytułowe Laboratoires Pierre Fabre w 1962 roku. Łącząc swoją wiedzę z zakresu chemii i botaniki, młody farmaceuta stworzył wizję nowej marki kosmetycznej, która miała narodzić się kilka lat później pod nazwą KLORANE.

Lepiej uprawiać

100% kultur naszych roślinnych substancji aktywnych nie wpływa negatywnie na regenerację samej rośliny. Aby pójść jeszcze dalej w ochronie roślin i ich ekosystemu, preferujemy uprawę ekologiczną lub alternatywne metody o mniejszym wpływie na środowisko (bez nawozów i pestycydów).

Lepiej chronić i szanować zasoby naturalne

Nasza Fundacja Botaniczna Klorane opracowała programy mające na celu ochronę bioróżnorodności i ekosystemów w celu lepszej ochrony zasobów naturalnych na całym świecie. W Senegalu w ciągu 7 lat posadziliśmy 70 000 drzew daktylowych pustynnych w ramach projektu Great Green Wall, którego celem jest zapobieganie ekspansji pustyni.

Badania i innowacje

Nasi botanicy nieustannie poszukują innowacji, które podkreślą działanie roślin na włosy i skórę głowy. 13 naszych ziołowych substancji aktywnych jest ekskluzywnych, a ich skuteczność potwierdzają farmaceuci i dermatolodzy. Naszym zobowiązaniem jest oferowanie w naszych produktach coraz więcej naturalnych składników. Od 2019 roku każdy nowo wprowadzony produkt pielęgnacyjny bez spłukiwania zawiera co najmniej 95% naturalnych składników.

Bezpieczeństwo i identyfikowalność

Nasi botanicy badają królestwo roślin, aby wybrać najbardziej odpowiednie gatunki roślin. Jednocześnie gwarantują ścisłą kontrolę farmaceutyczną od uprawy do wydobycia i produkcji produktu końcowego we Francji.

Transparentność

Skład naszych produktów podany jest na opakowaniu zgodnie z wymogami przepisów. Idąc dalej, wyjaśniamy bardziej szczegółowo, jakich substancji aktywnych używamy.

Pokaż filtry