Darmowa dostawa od 180 PLN | PREZENT10 - kupon rabatowy 10% na zestawy upominkowe

Moc i właściwości naturalnego olejku różanego ukrytego w płatkach niekwestionowanej królowej kwiatów – róży bułgarskiej – znane są od czasów starożytnych. Od wieków olejek różany był używany do leczenia, harmonii, romantyzmu i przyjemności. Ze względu na cudowne działanie na ludzki organizm ten drogocenny olejek znajduje szerokie zastosowanie w kosmetyce, perfumerii, farmacji, a także zajmuje honorowe miejsce w sztuce kulinarnej.

Bio Fresh Sp. wierzy w podwójną moc pięknej skóry – moc płynącą z zadowolenia z polubienia swojego odbicia w lustrze i moc z uczucia komfortu na własnej skórze. Wygląd skóry jest odzwierciedleniem życia, które prowadzimy. Na jej stan wpływa szereg czynników – geny, toksyny, stres środowiskowy, odżywianie, zmiany hormonalne i metaboliczne. Połączenie tych czynników prowadzi do skumulowanych zmian w strukturze, funkcji i wyglądzie.

Produkty nutrikosmetyczne to produkty dla zdrowia;

  • do użytku wewnętrznego
  • zawierają kombinację ukierunkowanych składników odżywczych
  • działają profilaktycznie, leczniczo i upiększająco na skórę, włosy i paznokcie

Nowoczesnym i odpowiedzialnym podejściem jest kombinacja nutrikosmetyków (stosowanych wewnętrznie) z tradycyjnymi kosmetykami (stosowanymi miejscowo) w celu uzyskania całościowego i skutecznego efektu upiększającego. Bułgarska róża damasceńska jest wzacna – olejek różany to jeden z najcenniejszych olejków eterycznych, który nadaje nam zapach, spokój i czystość.

Do wyprodukowania jednej kropli trzeba przetworzyć tysiące kwiatów. Unikalne właściwości olejku różanego i wody różanej, znane od czasów starożytnych, z powodzeniem wykorzystywane są w produkcji kosmetyków i leków, w przemyśle spożywczym i nutrikosmetykach.

Różowe produkty przyjmowane doustnie tonizują ciało, stymulują układ odpornościowy i korzystnie wpływają na skórę. Innowacyjnym zastosowaniem perfumerii jest żywność zawierająca olejek różany – pobrane wewnętrznie cząsteczki zapachowe są uwalniane przez skórę.

Pokaż filtry