BEZPŁATNA WYSYŁKA powyżej 120zl

Bułgarskie delikatesy

Moc i właściwości naturalnego olejku różanego ukrytego w płatkach niekwestionowanej królowej kwiatów – róży bułgarskiej – znane są od czasów starożytnych. Od wieków olejek różany był używany do leczenia, harmonii, romantyzmu i przyjemności. Ze względu na cudowne działanie na ludzki organizm ten drogocenny olejek znajduje szerokie zastosowanie w kosmetyce, perfumerii, farmacji, a także zajmuje honorowe miejsce w sztuce kulinarnej.

Bio Fresh Sp. wierzy w podwójną moc pięknej skóry – moc płynącą z zadowolenia z polubienia swojego odbicia w lustrze i moc z uczucia komfortu na własnej skórze. Wygląd skóry jest odzwierciedleniem życia, które prowadzimy. Na jej stan wpływa szereg czynników – geny, toksyny, stres środowiskowy, odżywianie, zmiany hormonalne i metaboliczne. Połączenie tych czynników prowadzi do skumulowanych zmian w strukturze, funkcji i wyglądzie.

Produkty nutrikosmetyczne to produkty dla zdrowia;

  • do użytku wewnętrznego
  • zawierają kombinację ukierunkowanych składników odżywczych
  • działają profilaktycznie, leczniczo i upiększająco na skórę, włosy i paznokcie

Nowoczesnym i odpowiedzialnym podejściem jest kombinacja nutrikosmetyków (stosowanych wewnętrznie) z tradycyjnymi kosmetykami (stosowanymi miejscowo) w celu uzyskania całościowego i skutecznego efektu upiększającego. Bułgarska róża damasceńska jest wzacna – olejek różany to jeden z najcenniejszych olejków eterycznych, który nadaje nam zapach, spokój i czystość.

Do wyprodukowania jednej kropli trzeba przetworzyć tysiące kwiatów. Unikalne właściwości olejku różanego i wody różanej, znane od czasów starożytnych, z powodzeniem wykorzystywane są w produkcji kosmetyków i leków, w przemyśle spożywczym i nutrikosmetykach.

Różowe produkty przyjmowane doustnie tonizują ciało, stymulują układ odpornościowy i korzystnie wpływają na skórę. Innowacyjnym zastosowaniem perfumerii jest żywność zawierająca olejek różany – pobrane wewnętrznie cząsteczki zapachowe są uwalniane przez skórę.

Program lojalnościowy
Program lojalnościowy

Nagradzamy każdą recenzję produktu.

Porada eksperta
Porada eksperta

Dostarczamy najwyższej jakości usługi i produkty.

Niezawodność dostawy
Niezawodność dostawy

Przy zakupach powyżej 260zł otrzymasz od nas bezpłatną wysyłkę.

Nasza produkcja
Nasza produkcja

Tworzymy dla Ciebie produkty wysokiej jakości

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka

przy zakupie powyżej 120zl.

Satysfakcja gwarantowana
Satysfakcja gwarantowana

Czy to nie pasuje? Oddaj to.

Porada eksperta
Porada eksperta

Chętnie doradzimy Państwu w wyborze.

Nagroda za recenzję
Nagroda za recenzję

Recenzja = aż do 2zł zwrotu.