Darmowa wysyłka powyżej 260 zł

Luminous Rose firmy Alteya Organics

Gama naturalnych, biocertyfikowanych kosmetyków Luminous Rose firmy Alteya Organics jest przeznaczona dla kobiet w wieku 20+, które prowadzą aktywny, intensywny tryb życia i potrzebują uprościć i usprawnić pielęgnację skóry bez konieczności rezygnacji z jakości rutynowej pielęgnacji skóry.

Prosta rutyna pielęgnacja skóry zapewnia długotrwały efektuwodnienie i to pomagaprzywrócić blask i promuje zdrowy, naturalny, promienny wygląd.

  • Delikatnie harmonizujący balsam do skóry: łączy skuteczność pieniącego się żelu oczyszczającego i delikatnego dotyku mleczka oczyszczającego, usuwa zanieczyszczenia i makijaż, pozostawiając skórę miękką i odświeżoną.
  • Nawilżający tonik kwiatowy: pomaga oczyścić skórę z pozostałości brudu, makijażu i zanieczyszczeń, pozostawiając ją miękką i promienną.
  • Serum rozświetlające o szerokim spektrum: zapewnia nawilżenie i ogranicza utratę wody, dzięki czemu skóra wygląda na jędrną i jędrną.
  • Nawilżający krem ​​do twarzy: Ten krem ​​na dzień i na noc pomaga nawilżyć i zmiękczyć skórę oraz zwiększa jej elastyczność.

Izabela odpowie na Twoje pytania

Pon. – pt. 8:30 - 16:00
Szybki kontakt
Pokaż filtry