Darmowa wysyłka powyżej 260 zł

EcoRevolution

EcoRevolution zostało założone w 2020 roku jako rynek wszelkiego rodzaju produktów ekologicznych. Od opakowań ekologicznych, drogerii ekologicznej, kosmetyków ekologicznych po zdrową żywność i suplementy diety. Aby nie pozostać jedynie przy dystrybucji, postanowili wprowadzić na rynek własne produkty.

W EcoRevolution są przekonani, że nowe ekologiczne paski do prania to prawdziwa rewolucja w dziedzinie zrównoważonego i delikatnego prania. Paski do prania są wysoce skoncentrowanym detergentem, całkowicie zastępują klasyczne detergenty. Wystarczy włożyć pasek bezpośrednio do pralki. Paski do prania są kompaktowe, lekkie, oszczędzają dużo miejsca, a dzięki swojej kompatybilności świetnie sprawdzają się w podróży. Są hipoalergiczne, nie zawierają fosforanów i parabenów, nie zawierają dodatku substancji zapachowych i są odpowiednie także dla dzieci. Pościel jest miękka i przyjemnie pachnie po praniu.

EcoRevolution wprowadza na rynek doskonały produkt, który nie tylko zaspokaja potrzeby klientów, ale także przyczynia się do ochrony środowiska. Każde przejście na produkty organiczne i naturalne jest krokiem w kierunku bardziej ekologicznej planety.