BEZPŁATNA WYSYŁKA powyżej 260zl

Produkty do kąpieli

Kąpiel jest ważna dla higieny osobistej, czystości i ogólnego stanu zdrowia. Pomaga usunąć brud, pot i martwe komórki skóry z ciała, które mogą prowadzić do nieprzyjemnego zapachu i podrażnienia skóry, jeśli nie zostaną usunięte. Kąpiel może również pomóc w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się zarazków i bakterii, które mogą powodować infekcje i choroby. Oprócz korzyści higienicznych kąpiel może mieć również pozytywny wpływ na zdrowie psychiczne i emocjonalne.

Zobacz więcej
Izabela odpowie na Twoje pytania

Pon. – pt. 8:30 - 16:00
Szybki kontakt
Pokaż filtry

Kąpiel jest ważna dla higieny osobistej, czystości i ogólnego stanu zdrowia. Pomaga usunąć brud, pot i martwe komórki skóry z ciała, które mogą prowadzić do nieprzyjemnego zapachu i podrażnienia skóry, jeśli nie zostaną usunięte. Kąpiel może również pomóc w zapobieganiu rozprzestrzenianiu się zarazków i bakterii, które mogą powodować infekcje i choroby. Oprócz korzyści higienicznych kąpiel może mieć również pozytywny wpływ na zdrowie psychiczne i emocjonalne. Relaksująca kąpiel może pomóc zredukować stres, sprzyjać odprężeniu i poprawić jakość snu. Może to być również forma dbania o siebie i sposób na rozpieszczanie się.

Daj sobie dużo czasu na wymoczenie się w wannie i relaks. Nie spiesz się i ciesz się chwilą. Dodaj kilka olejków eterycznych do wody, aby zrelaksować umysł i ciało. Popularne olejki eteryczne do relaksu to lawenda, rumianek i eukaliptus.

Chcesz, by kąpiel była maksymalnie przyjemna? Przyciemnij światła lub zapal świece, aby stworzyć relaksującą atmosferę. Możesz także włączyć kojącą muzykę lub odgłosy natury, które pomogą Ci się zrelaksować. Upewnij się, że woda ma odpowiednią temperaturę, nie za gorącą ani za zimną. Dodaj trochę bąbelków lub soli do kąpieli. Dodanie soli do kąpieli lub bąbelków do wody może wzmocnić doznania relaksacyjne poprzez ukojenie skóry i mięśni.

Program lojalnościowy
Program lojalnościowy

Nagradzamy każdą recenzję produktu.

Porada eksperta
Porada eksperta

Dostarczamy najwyższej jakości usługi i produkty.

Niezawodność dostawy
Niezawodność dostawy

Przy zakupach powyżej 260zł otrzymasz od nas bezpłatną wysyłkę.

Nasza produkcja
Nasza produkcja

Tworzymy dla Ciebie produkty wysokiej jakości

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka

przy zakupie powyżej 260zl.

Satysfakcja gwarantowana
Satysfakcja gwarantowana

Czy to nie pasuje? Oddaj to.

Porada eksperta
Porada eksperta

Chętnie doradzimy Państwu w wyborze.

Nagroda za recenzję
Nagroda za recenzję

Recenzja = aż do 2zł zwrotu.