Darmowa wysyłka powyżej 260 zł

Bodhi

Bodhi” to harmonia natury.

Oryginalne i niepowtarzalne kosmetyki powstałe w 2010 roku bezpośrednio w Tajlandii. Kosmetyki Bodhi bazują na tradycjach starożytnych łaźni orientalnych, które wzmocnią ducha i przywrócą naturalne piękno i zdrowie.

Marka Bodhi opiera się na tradycyjnych recepturach, starożytnej mądrości, przy czym kładziemy nacisk na autentyczność pochodzenia. Wykorzystuje tradycyjne metody produkcji oparte na czystych naturalnych składnikach, ekstraktach ziołowych i olejkach eterycznych. Zdaje sobie sprawę z potężnego wpływu leczniczej aromaterapii, ponieważ nasz wygląd zewnętrzny jest ściśle związany z naszym wnętrzem.

Produkty pomagają zharmonizować ciało i duszę. Stosowanie odpowiednich kosmetyków skutecznie uchroni Cię przed niekorzystnym wpływem środowiska zewnętrznego na organizm, a jednocześnie pomoże wydobyć Twoje prawdziwe piękno i wesprze postrzeganie siebie w zgodzie z naturą.

Produkty nie zawierają żadnych szkodliwych związków chemicznych, które mogłyby kumulować się w organizmie. Produkty Bodhi są bezpieczne dla Twojego organizmu i dla środowiska.

Izabela odpowie na Twoje pytania

Pon. – pt. 8:30 - 16:00
Szybki kontakt
Pokaż filtry