Darmowa dostawa od 180 PLN | PREZENT10 - kupon rabatowy 10% na zestawy upominkowe
Cudowna roślina aloesowa - leczy, regeneruje i pomaga przeciw starzeniu

Cudowna roślina aloesowa - leczy, regeneruje i pomaga przeciw starzeniu

Aloe vera to bardzo często odmieniana roślina, której przypisuje się wiele efektów nie tylko kosmetycznych. Już starożytni Egipcjanie wierzyli, że jego moc pomoże im i używali go do leczenia wielu infekcji i problemów skórnych. Pod względem efektów leczniczych może naprawdę wiele zdziałać. Na przykład leczy rany, łagodzi i przyspiesza regenerację skóry. Ma również swoje miejsce w branży kosmetycznej. Co właściwie potrafi ta cudowna roślina?

Letnia pielęgnacja okolic intymnych

Letnia pielęgnacja okolic intymnych

Ile punktów dałbyś sobie, jeśli chodzi o dbanie o swoje zdrowie i urodę? A ile, jeśli dotyczy to Twojej higieny intymnej? Większość z nas tak bardzo dba o swoją skórę i włosy, że prawie zapomina o jednej z najważniejszych rzeczy: higienie intymnej. Wiele osób uważa, że ​​nie jest to tak ważne, aby włączać ją do swojej codziennej rutyny. Istnieje jednak wiele faktów, które mówią, że o swoje intymne części musimy dbać na co dzień, aby uniknąć nieprzyjemnych problemów, które mogą powodować swędzenie, pieczenie lub inne problemy. Wypróbuj nasze wskazówki, jak zapobiegać tym problemom i dbać o to, by Twoje intymne części ciała były świeże, czyste, ale przede wszystkim zdrowe.

Wskazówki dotyczące prawidłowego opalania

Wskazówki dotyczące prawidłowego opalania

Opalanie ma wiele zalet dla naszego organizmu. Po pierwsze, światło słoneczne zwiększa nasz poziom serotoniny, co poprawia nastrój i promuje uczucie szczęścia. Przebywanie na słońcu pomaga organizmowi wytwarzać witaminę D, która ma korzystny wpływ na skórę, włosy, paznokcie, zęby i kości.

Alteya organics

Alteya organics

Alteya Organics jest producentem certyfikowanych kosmetyków organicznych. Wszystkie produkty posiadają znany na całym świecie certyfikat USDA. Chcesz dowiedzieć się więcej o marce Alteya Organics?

Wooden Spoon

Wooden Spoon

Wooden Spoon to bułgarska marka naturalnych kosmetyków organicznych. Prawdziwa naturalna rozkosz, w której się zakochasz! Chcesz dowiedzieć się więcej o marce Wooden Spoon?

Yoghurt of Bulgaria

Yoghurt of Bulgaria

Linia kosmetyków YOGHURT OF BULHARIA łączy w sobie dwa "najbardziej unikalne naturalne eliksiry na świecie" - bułgarski jogurt i bułgarski BIO olejek różany. Chcesz dowiedzieć się więcej o marce Yoghurt of Bulgaria?