BEZPŁATNA WYSYŁKA powyżej 260zl

Bioróża

W 2022 roku wprowadziliśmy do oferty pod marką Bioróża surowce do własnej produkcji kosmetyków domowych, do aromaterapii i detalu. W naszym poszerzonym asortymencie znajdziecie Państwo teraz sypkie zioła i przyprawy, opakowania do kosmetyków i do aromaterapii, a niedługo i hydrolaty w większych opakowaniach.

W naszej nowej ofercie znajdziecie Państwo różne gatunki sypkich ziół i przypraw, których można użyć do gotowania, w herbatkach ziołowych, środkach leczniczych, czy jako bazowe składniki kosmetyków własnej produkcji. Surowce te są ściśle wybierane i opracowywane, by spełniały najwyższe standardy jakości i świeżości, co jest dla nas kluczowe.

Właśnie dla tych, którzy lubią wytwarzać kosmetyki, przygotowaliśmy szeroki wybór opakowań, które można wykorzystać do praktycznego i estetycznego pakowania powstałych produktów. Chcemy, aby nasi klienci mieli możliwość nie tylko tworzenia wysokiej jakości produktów, ale także zaprezentowania ich w atrakcyjny sposób.

Ogólnie rzecz biorąc, rozpoczęliśmy nową erę w naszej działalności, gdzie skupiamy się nie tylko na produktach gotowych, ale także na ofercie surowców dla tych, którzy chcą wykazać się kreatywnością i tworzyć własne produkty według swoich pomysłów. Cieszymy się, że możemy być częścią Twojej podróży do bardziej naturalnej i indywidualnej pielęgnacji dzięki naszym produktom pod marką Biorůže.

Izabela odpowie na Twoje pytania

Pon. – pt. 8:30 - 16:00
Szybki kontakt
Pokaż filtry
Program lojalnościowy
Program lojalnościowy

Nagradzamy każdą recenzję produktu.

Porada eksperta
Porada eksperta

Dostarczamy najwyższej jakości usługi i produkty.

Niezawodność dostawy
Niezawodność dostawy

Przy zakupach powyżej 260zł otrzymasz od nas bezpłatną wysyłkę.

Nasza produkcja
Nasza produkcja

Tworzymy dla Ciebie produkty wysokiej jakości

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka

przy zakupie powyżej 260zl.

Satysfakcja gwarantowana
Satysfakcja gwarantowana

Czy to nie pasuje? Oddaj to.

Porada eksperta
Porada eksperta

Chętnie doradzimy Państwu w wyborze.

Nagroda za recenzję
Nagroda za recenzję

Recenzja = aż do 2zł zwrotu.