BEZPŁATNA WYSYŁKA powyżej 260zl

Ayetoeco

Walka o czystą planetę zaczyna się w domu!

Marka Ayetoeco cały czas pracuje nad stworzeniem unikalnej formy, czegoś nowego, co będzie miało doskonałe właściwości czyszczące, będzie w 100% eko, ograniczy do minimum odpady z tworzyw sztucznych w gospodarstwie domowym, a co za tym idzie będzie bardzo ekonomiczne.

Jedna butelka na całe życie

W ofercie Ayetoeco znajdują się produkty w postaci koncentratów w proszku, które stanowią zamiennik dotychczasowych opakowań. Nie tylko eliminuje zużycie tworzyw sztucznych, ale także oferuje klientom idealnego pomocnika, który można łatwo rozcieńczyć wodą, aby przygotować skuteczny środek do czyszczenia całego gospodarstwa domowego za ułamek ceny konwencjonalnych środków czyszczących. A jest jeszcze lepiej: skracają się także drogi transportu z fabryki do klienta, ponieważ 1 ciężarówka z tubami pełnymi proszku do czyszczenia (ok. 830 000 litrów płynnego detergentu) pozwala zaoszczędzić około 70 ciężarówek przy użyciu konwencjonalnego detergentu w płynie. Oznacza to mniej ciężarówek na drogach, mniejszą emisję CO2 i mniejsze zużycie zasobów!
Składniki zawarte w produktach składają się wyłącznie z surowców certyfikowanych przez francuską organizację certyfikującą ECOCERT, co jest gwarancją ekologii i jakości.

Program lojalnościowy
Program lojalnościowy

Nagradzamy każdą recenzję produktu.

Porada eksperta
Porada eksperta

Dostarczamy najwyższej jakości usługi i produkty.

Niezawodność dostawy
Niezawodność dostawy

Przy zakupach powyżej 260zł otrzymasz od nas bezpłatną wysyłkę.

Nasza produkcja
Nasza produkcja

Tworzymy dla Ciebie produkty wysokiej jakości

Darmowa wysyłka
Darmowa wysyłka

przy zakupie powyżej 260zl.

Satysfakcja gwarantowana
Satysfakcja gwarantowana

Czy to nie pasuje? Oddaj to.

Porada eksperta
Porada eksperta

Chętnie doradzimy Państwu w wyborze.

Nagroda za recenzję
Nagroda za recenzję

Recenzja = aż do 2zł zwrotu.