DARMOWA WYSYŁKA powyżej 260Zł

Ayetoeco

Walka o czystą planetę zaczyna się w domu!

Marka Ayetoeco cały czas pracuje nad stworzeniem unikalnej formy, czegoś nowego, co będzie miało doskonałe właściwości czyszczące, będzie w 100% eko, ograniczy do minimum odpady z tworzyw sztucznych w gospodarstwie domowym, a co za tym idzie będzie bardzo ekonomiczne.

Jedna butelka na całe życie

W ofercie Ayetoeco znajdują się produkty w postaci koncentratów w proszku, które stanowią zamiennik dotychczasowych opakowań. Nie tylko eliminuje zużycie tworzyw sztucznych, ale także oferuje klientom idealnego pomocnika, który można łatwo rozcieńczyć wodą, aby przygotować skuteczny środek do czyszczenia całego gospodarstwa domowego za ułamek ceny konwencjonalnych środków czyszczących. A jest jeszcze lepiej: skracają się także drogi transportu z fabryki do klienta, ponieważ 1 ciężarówka z tubami pełnymi proszku do czyszczenia (ok. 830 000 litrów płynnego detergentu) pozwala zaoszczędzić około 70 ciężarówek przy użyciu konwencjonalnego detergentu w płynie. Oznacza to mniej ciężarówek na drogach, mniejszą emisję CO2 i mniejsze zużycie zasobów!
Składniki zawarte w produktach składają się wyłącznie z surowców certyfikowanych przez francuską organizację certyfikującą ECOCERT, co jest gwarancją ekologii i jakości.