BEZPŁATNA WYSYŁKA powyżej 260zl

Naturalne afrodyzjaki i olejki afrodyzjakalne

Naturalne afrodyzjaki i olejki afrodyzjakalne

Miłość, namiętność i intymność to kluczowe składniki szczęśliwego i spełnionego związku. Jest wiele afrodyzjaków zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Afrodyzjaków, które są w zgodzie z naturą, o doskonałych efektach.

Niektóre afrodyzjaki dla kobiet, w tym rośliny takie jak róża, ylang ylang, czy korzeń maca, mogą wspierać równowagę hormonalną i poprawiać popęd seksualny. Dla mężczyzn cenne mogą się okazać afrodyzjaki takie jak imbir, ginseng (czyli żeń-szeń), jako że mogą zwiększyć energię i wytrzymałość fizyczną.

Postaw na najlepsze afrodyzjaki naturalnego pochodzenia, znane ze swojego działania od tysięcy lat. Wybieraj naturalne afrodyzjaki, np. zioła, oleje i żywność, zdrowe i korzystne dla Twojego ciała i duszy.

Wprawdzie istnieje wiele sposobów, jak wzbudzić namiętność, eteryczne olejki afrodyzjaki są jednym z naturalnych i najprzyjemniejszych sposobów, jak ożywić Wasze romantyczne życie. Dziś skupimy się na kilku z tych najbardziej nadzwyczajnych afrodyzjakalnych olejków eterycznych i tym, jak oddziałują na ciało.

Anyż:

Olejek anyżowy jest znany ze swojego słodkiego, korzennego, orzeźwiającego aromatu. Jego afrodyzjakalne efekty są po części związane z tym, że może wpływać na hormony. Zawiera substancje, np. anetol, które mogą stymulować popęd seksualny i poprawiać ogólne samopoczucie. Olejek anyżowy może więc również pomagać uwalniać napięcie i stres, co jest ważne dla lepszych doznań intymnych.

Jaśmin:

Jaśmin to kwiat splendoru, i taką energię można odnaleźć w jego esencjonalnym olejku. Olejek jaśminowy zawiera substancje, które mogą wpływać na mózg i wspierać uwalnianie endorfin, tzw. hormonów szczęścia. Może tak koić niepokoje, poprawiać samopoczucie i zwiększać pożądanie.

Paczula:

Paczula to roślina o egzotycznej, ziemistej woni. Jej olejek eteryczny zawiera substancje chemiczne, np. patchoulol, które mogą poprawiać krążenie krwi. Dzięki temu, olejek paczuli może pomóc zwiększyć wrażliwość ciała i naturalnie wzmocnić popęd seksualny.

Róża:

Róża jest symbolem miłości i namiętności, więc nic dziwnego, że jej olejek eteryczny także jest afrodyzjakiem. Olejek różany może działać jak antydepresant, poprawiać ogólne samopoczucie i redukować stres. Może również wspierać równowagę hormonalną i zwiększać energię, wszystko, co ważne w lepszych doświadczeniach erotycznych.

Cynamon:

Cynamon słynie z ciepłego, korzennego aromatu i jest uważany za afrodyzjak już tysiące lat. Olejek cynamonowy zawiera substancje np. eugenol, które mogą poprawiać krążenie krwi i wspierać uwalnianie endorfin. To może zwiększyć popęd i przyczynić się do lepszych doznań.

Ylang ylang:

Ylang ylang ma kwiatową, słodką woń, która ma efekt uspokający. Olejek ylangowy ma zdolność obniżania poziomu stresu, co może pozytywnie wpłynąć na chwile zbliżenia. Ponadto wspiera emocjonalną równagę i pomaga przełamywać dystans w relacjach.

Sandał:

Olejek sandałowy ma bogatą, drzewną woń. Jego afrodyzjakalne działanie bazuje na zdolności wyciszania nerwów, co może prowadzić do ulepszenia intymnych przeżyć. Santalol zawarty w olejku może także poprawiać krążenie krwi, cenne we wrażliwości w miejscach intymnych.

Neroli:

Neroli to wyciąg z kwiatów pomarańczy o kwiatowo-cytrusowym zapachu. Jego afrodyzjakalny efekt tkwi w jego zdolności do uspokojenia układu nerwowego i poprawy nastroju. To może pomóc usunąć stres i napięcie, co jest kluczem do wzmocnienia intymnej relacji.

Imbir:

Imbir ma ostry, pikantny aromat. Jego afrodyzjakalne działanie jest związane z właściwościami stymulującymi. Olejek imbirowy może wspierwać przepływ krwi, zwiększać energię i niwelować zmęczenie. To wszystko może się przyczynić do lepszych doświadczeń, czy zwiększyć odporność.

Biologiczny mechanizm działania eterycznych olejków afrodyzjakalnych jest inny niż na przykład przy używaniu perfum feromonowych, czy aromatów. Oddziaływanie esencjonalnych olejków na organizm jest kompleksowe, ogólne; obejmuje wpływ na układ nerwowy, równowagę hormonalną i krążenie krwi.

Poza tym, te naturalne wonne olejki mogą pomagać obniżać stres i niepokoje, co ma pozytywny wpływ na związek emocjonalny między partnerami. Niektóre substancje w olejkach mogą wspierać uwalnianie endorfin, tzw. hormonów szczęścia, co poprawia ogólny nastrój i popęd seksualny. Dzięki ich dobroczynnym wpływom, afrodyzjakalne olejki eteryczne okazują się świetnym wyborem dla tych, którzy szukają naturalnego i harmonijnego sposobu, jak ożywić swoje życie romantyczne.

Wypróbuj je w romantycznym masażu lub rozpachnij zdrowym czarem swoją sypialnię przy pomocy dyfuzora.Produkty

Olejek ylang-ylang 100% Alteya Organics 5ml
Olejek ylang-ylang 100% Alteya Organics 5ml
Liczba gwiazdek to 5 z 5
32 zł
Dostępne
Olejek Neroli 100% Alteya Organics 10ml
Olejek Neroli 100% Alteya Organics 10ml
Liczba gwiazdek to 5 z 5
66,89 zł
Dostępne
Olejek Neroli 100% Alteya Organics 5 ml
Olejek Neroli 100% Alteya Organics 5 ml
Liczba gwiazdek to 5 z 5
46,22 zł
Dostępne
Zobacz więcej