DARMOWA WYSYŁKA powyżej 260Zł

Bioróża

W 2022 roku wprowadziliśmy do oferty pod marką Bioróża surowce do własnego wyrabiania domowych kosmetyków, do aromaterapii i detalu. W naszym poszerzonym asortymencie znajdziecie Państwo teraz sypkie zioła i przyprawy, opakowania na kosmetyki i do aromaterapii, a niedługo i hydrolaty w większych opakowaniach.

W naszej nowej ofercie znajdziecie Państwo różne gatunki sypkich ziół i przypraw, których można użyć do gotowania, w herbatkach ziołowych, środkach leczniczych, czy jako bazowe składniki kosmetyków własnej produkcji. Surowce te są ściśle wybierane i opracowywane, by spełniały najwyższe standardy jakości i świeżości, co jest dla nas kluczowe.

Właśnie dla tych, lubią robić sami, przygotowaliśmy i szeroki wybór opakowań, których można użyć także dla estetyki i praktyczności. Chcemy, by nasi klienci mieli możliwość nie tylko wyrabiać jakościowe produkty, ale także by się atrakcyjnie prezentowały.

Zatem całkowicie weszliśmy w nową erę naszej działalności, gdzie zamierzamy się nie tylko na gotowe produkty, ale i ofertę surowców dla tych, którzy sami chcą być twórczy i wytwarzać własne produkty zgodne ze swymi oczekiwaniami. Cieszymy się, że możemy być częścią Państwa drogi do naturalniejszej i indywidualnej pielęgnacji, dbania o siebie — za pośrednictwem naszych produktów marki Bioróża.

Izabela odpowie na Twoje pytania

Pon. – pt. 8:30 - 16:00
Szybki kontakt
Pokaż filtry